MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Коментар МЗС України щодо заборони на в’їзд до В.В.Овсієнку

28.07.2010    джерело: www.mfa.gov.ua
В.о. Міністра закордонних справ Росії поінформував про здійснення заходів з метою недопущення повторення подібних інцидентів у майбутньому та підтвердив рішення Президента РФ про відмову в українсько-російських відносинах на основі взаємності від практики так званих „чорних списків”.

Міністерство закордонних справ України звернулося за роз’ясненнями до російської сторони стосовно відмови у в’їзді на територію Російської Федерації в ніч з 22 на 23 липня ц.р. громадянину України В.В.Овсієнку.

У зв’язку з цим питанням 23 липня відбулася телефонна розмова Міністра закордонних справ України К.І.Грищенка з виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ Російської Федерації А.І.Денисовим. Цій проблемі було також приділено особливу увагу під час зустрічі Посла України в Росії В.Ю.Єльченка з виконуючим обов’язки керівника російського зовнішньополітичного відомства 26 липня ц.р.

За результатами проведеного з’ясування обставин інциденту, що трапився, російська сторона на високому рівні висловила жаль українській стороні з приводу відмови у в’їзді громадянину України В.В.Овсієнку. Виконуючий обов’язки Міністра закордонних справ Росії поінформував про здійснення заходів з метою недопущення повторення подібних інцидентів у майбутньому та підтвердив рішення Президента Російської Федерації про відмову в українсько-російських відносинах на основі взаємності від практики так званих „чорних списків”.

 Поділитися