MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

За зрив виборів в Ізмаїлі від ГПУ вимагають кримінальну справуЕксперти говорять про найгірший закон про місцеві вибориFinancial Times: Американские организации подвергнут Януковича критикеЕксперти не схильні чекати змін на політичній карті України після місцевих виборівКВУ: новий закон про місцеві вибори - злочин проти виборцяВР внесла зміни до закону про місцеві вибори«Фасадні» зміни виборчого законодавстваПарадоксы нового закона о местных выборахУ ЦВК говорять, що нові правила виборів сумнівніКВУ перед виборами констатує серйозні проблеми, не вирішені закономКВУ вказує не непрозорість передвиборчої кампаніїУ Миколаєві розпочали роботу громадські спостерігачіБільшість в керівних органах ТВК отримали партії владиЧлени ЦВК просять президента повернути виборчий процес у демократичне руслоУкраїнці й далі не вірять, що можуть вплинути на владу через вибориЗа ширмою «цілком таємно»Просто знимуть рейтингових кандидатів у мери?Хто робить Кам’янець землею героївУ Кам’янці-Подільському продовжуються громадські акції протесту проти арешту міського головиЄвропа сумнівається в законності місцевих виборів

Скандал із скасуванням виборів в Ізмаїлі

02.08.2010    джерело: www.bbc.co.uk
В Ізмаїлі скасували місцеві вибори, які мали відбутися в неділю. Представники Комітету виборців України в Одесі твердять, що вибори зірвала місцева влада.

В Ізмаїлі скасували місцеві вибори, які мали відбутися в неділю. Як повідомляють кореспонденти, мешканці міста, які вже 2 роки не мають мера, до останнього не знали, чи йти їм на виборчі дільниці. У неділю повідомили, що вибори мера міста скасовані за рішенням територіальної виборчої комісії.

Виборчі бюлетені було арештовано, міліція взяла їх під охорону.

Верховна рада у травні призначила позачергові вибори мера Ізмаїла на 1 серпня. Однак, пізніше парламент ухвалив рішення про те, що по всій Україні вибори до місцевих рад відбудуться 31 жовтня і вибори в Ізмаїлі скасували.

Ситуацію з виборами в Ізмаїлі порівнюють із скасуванням виборів у Тернополі 2009 року.

Проти проведення позачергових виборів мера Ізмаїла виступали представники влади, зокрема голова Одеської облдержадміністрації Едуард Матвійчук, а також в. о. міського голови Ізмаїла, секретар міськради Ірина Рудніченко, яка також балотувалася на посаду мера від Партії регіонів.

За повідомленнями, виконувач обов’язків голови мера Ірина Рудніченко відмовилася виділяти кошти на позачергові вибори та подала клопотання до суду про арешт виборчих бюлетенів.

Заступник начальника Одеського обласного УВС Анатолій Бахчиванжі заявив, що бюлетені прийняті під охорону і до рішення суду не будуть видані.

КВУ: вибори зірвала влада

Представники Комітету виборців України в Одесі твердять, що вибори зірвала місцева влада. Голова Одеської обласної організації Комітету виборців Анатолій Бойко сказав, що виборці обурені діями влади, а на деяких дільницях "ледве вдалося запобігти зіткненню".

Голова ж одеської держадміністрації Едуарда Матвійчук вважає призначення виборів на 1 серпня незаконним.

Сергій Тігіпко, лідер партії Сильна Україна, кандидата якої називали серед провідних на виборах в Ізмаїлі, напередодні заявив, що влада Одеської області доклала усіх зусиль, аби зірвати призначені на 1 серпня дострокові вибори мера Ізмаїла і назвав ситуацію в Ізмаїлі "репетицією перед виборами до місцевих рад" 31 жовтня.

2009-го року Конституційний Суд ухвалив щодо ситуації з виборами в Тернополі, що призначені парламентом дострокові вибори не можуть бути скасовані або перенесені.

 Поділитися