MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

5 канал добився перегляду тяжби з Хорошковським

10.08.2010    джерело: www.pravda.com.ua
Суд визнав незаконними та скасував ухвалу про забезпечення адміністративного позову ТОВ "МУЗИКА-ТВ" (група компаній "Інтер") до Нацради про скасування рішень про видачу ліцензій на мовлення від 27 січня 2010 року.

Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив скарги 5 каналу у справі щодо виділення частот. Відповідні ухвали юридичний відділ телеканалу отримав 9 серпня, повідомляє прес-служба 5 каналу.

Суд визнав незаконними та скасував ухвалу про забезпечення адміністративного позову від 16 лютого 2010 року ТОВ "МУЗИКА-ТВ" (група компаній "Інтер") до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про скасування рішень про видачу ліцензій на мовлення від 27 січня 2010 року.

Суд також постановив - адміністративну справу за цим позовом передати за територіальною підсудністю до окружного адміністративного суду міста Києва.

 Поділитися