MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Автобусні перевізники тепер мають нести списки пасажирів у ДАІ

12.08.2010    джерело: www.pravda.com.ua

Міністерство транспорту та зв’язку зобов’язало автобусних перевізників складати списки пасажирів на маршрутах між містами України і погоджувати його з ДАІ та місцевою владою.

Про це йдеться у наказі Мінтрансзв’язку про затвердження порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту, повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, паспорт маршруту перевезень (крім туристичних перевезень та міських перевезень) має містити список пасажирів, що можуть перебувати у салоні автобусу.

Крім того, паспорт регулярного спеціального автобусного маршруту, що розробляється перевізником, необхідно буде погоджувати з місцевим органом ДАІ та в органах виконавчої влади або в органах місцевого самоврядування, що є замовниками перевезень на регулярних маршрутах, які проходять відповідною територією.

Таким чином, як зазначають у Державній адміністрації автомобільного транспорту, буде створено умови для контролю за відповідністю графіків руху вимогам безпеки.

Українська правда

 Поділитися