MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Нардеп від Партії Регіонів просить Медведька притягти керівників ТВі до відповідальностіСерйозні висновкиСудовий розгляд справи щодо частот ТВі та 5-го каналу перенесено на 26 серпняПопереджувальний ефірний страйк трьох українських телеканалівВідкритий лист до Президента України Віктора ЯнуковичаЧи відають вони, що творять?Суд відмовив ТВі у звільненні Хорошковського з Вищої ради юстиціїУ справі за позовом ТВі суд витребував у президента докази роботи Хорошковського в галузі праваТВі звернувся з відкритим листом до державного секретаря США Гіларі Клінтон.В Україну повертається політичний принцип розподіл частот на мовлення?«Дім Свободи» відзначає згортання демократії у Росії й обіцяє уважно стежити за УкраїноюВ Украине обнаружены проблемы с соблюдением демократических свободОхорона Президента розігнала кримських татар під стінами АПВлада забороняє мітинги, згадуючи СРСРНа Майдані пройшов протест-моб проти законопроекту 2450Щодо проекту закону № 2450 „Про мирні зібрання“Відкрите звернення щодо оприлюднення за-конопроекту № 2450 «Про порядок організа-ції і проведення мирних заходів»Представники громадськості встановили deadline для розгляду Верховною Радою законопроекту Про громадські організаціїБоротьба за внесення на розгляд ВР законопроекту Про громадські організаціїГромадські організації просять Тимошенко виконувати свої обіцянки

Відбувається масована dDOS- атака на сервери компанії, яка обслуговує сайт «5 каналу»

18.08.2010    джерело: www.telekritika.ua
Колектив 5-го каналу вбачає в цих діях «сплановану акцію з боку зацікавлених структур, за умови неможливості на сьогодні вимкнути мовлення 5-го каналу, обмежити будь-яку можливість оперативного донесення правдивої та збалансованої інформації до суспільства».

Сайт 5-го каналу, www.5.ua, призупинив роботу. За інформацією прес-служби, нині відбувається масована dDOS- атака на сервери компанії.

«17 серпня близько 18 години наш сайт зламали. На сайт намагалися завантажити файл, який дозволяв хакерам здійснювати повне керування сайтом Першого Інформаційного каналу України.  Спроба вторгнення була здійснена зловмисниками за допомогою зараженого вірусами серверу за межами України. Вторгнення одразу було ліквідовано з посиленням рівня безпеки. Та повторні спроби зламу не припиняються і досі.

Годину тому 5-му каналу стало відомо, що відбувається масована dDOS- атака на сервери компанії, яка обслуговує сайт «5 каналу». Через це роботу сайту тимчасово призупинено задля  унеможливлення знищення бази даних. Компанія-хостер вживає заходів для остаточної зупинки атаки, після чого сайт 5-го каналу працюватиме в повному обсязі», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Колектив 5-го каналу вбачає в цих діях «сплановану акцію з боку зацікавлених структур, за умови неможливості на сьогодні вимкнути мовлення 5-го каналу, обмежити будь-яку можливість оперативного донесення правдивої та збалансованої інформації до суспільства».  

 Поділитися