MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Найбільша в Криму телекомпанія просить захисту в колегКому потрібна імітація демократії?Чи відають вони, що творять?Суд відмовив ТВі у звільненні Хорошковського з Вищої ради юстиціїУ справі за позовом ТВі суд витребував у президента докази роботи Хорошковського в галузі праваТВі звернувся з відкритим листом до державного секретаря США Гіларі Клінтон.В Україну повертається політичний принцип розподіл частот на мовлення?«Дім Свободи» відзначає згортання демократії у Росії й обіцяє уважно стежити за УкраїноюВ Украине обнаружены проблемы с соблюдением демократических свободОхорона Президента розігнала кримських татар під стінами АПВлада забороняє мітинги, згадуючи СРСРНа Майдані пройшов протест-моб проти законопроекту 2450Щодо проекту закону № 2450 „Про мирні зібрання“Відкрите звернення щодо оприлюднення за-конопроекту № 2450 «Про порядок організа-ції і проведення мирних заходів»Представники громадськості встановили deadline для розгляду Верховною Радою законопроекту Про громадські організаціїБоротьба за внесення на розгляд ВР законопроекту Про громадські організаціїГромадські організації просять Тимошенко виконувати свої обіцянкиДепутати відмовилися розглядати законопроект про громадські організаціїГромадським організаціям – новий законПодаткова відбирає у телекомпанії відеокамери

Чорноморка: після майна – арешт рахунків

20.08.2010    джерело: www.bbc.co.uk
Енвер Абібулла
У Криму податкова міліція арештувала банківські рахунки телерадіокомпанії "Чорноморська", яку називають головним медійним ресурсом кримської опозиції і яка є одним із найпопулярніших телеканалів у Криму

У Криму податкова міліція за рішенням Залізничного районного суду Сімферополя арештувала банківські рахунки телерадіокомпанії "Чорноморська", яку називають головним медійним ресурсом кримської опозиції і яка є одним із найпопулярніших телеканалів у Криму.

Нещодавно податкова після численних перевірок також арештувала й майно "Чорноморки", фактичним власником якої є голова кримського відділення опозиційної партії Батьківщина, депутат українського парламенту від БЮТ Андрій Сенченко.

Податки як знаряддя політики?

Як повідомила прес-служба кримської Батьківщини, керівництво телекомпанії отримало рішення суду, в якому було сказано про те, що проти посадових осіб ТРК порушена кримінальна справа за фактом навмисного ухилення від сплати податків.

Президент "Чорноморки" Тетяна Красикова заявила, що керівництво каналу про цю кримінальну справу ніхто не повідомляв і ніхто не знайомив із її суттю. За словами пані Красикової, її, технічного директора та головного бухгалтера компанії було запрошено в податкову міліцію у якості свідків та для відібрання зразків почерку.

"Для нас це - повна несподіванка. Я не сумніваюсь у тому, що все це не випадковість, що це дії, які підтверджують факт здійснення тиску на опозиційну телерадіокомпанію", - сказала пані Красикова.

Депутат Андрій Сенченко, в свою чергу, заявив, що через арешт рахунків у телекомпанії виникли серйозні проблеми у роботі.

Безгрошів’я

"Робота не паралізована, але є серйозні проблеми. Бо що таке рахунки? Це можливість сплачувати людям заробітну платню, платити за комунальні послуги, трансляцію і так далі", - каже пан Сенченко.

Депутат також каже, що певні особи вже запропонували йому продати "Чорноморку".

За словами опозиційного депутата, телерадіокомпанія "Чорноморська" наразі готується опротестувати дії податківців у суді.

Як стверджує голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму Володимир Притула, інформація про арешт рахунків "Чорноморки" викликала занепокоєння в журналістських організаціях Криму й України, бо цей інцидент, за його словами, загрожує свободі слова в країні.

Загроза свободі

За словами пана Притули, він написав листа президентові України Віктору Януковичу, в якому висловлює серйозне занепокоєння ситуацією, що склалася навколо "Чорноморської" телерадіокомпанії.

"Цим рішенням влада, чиновники в якійсь мірі "підставили" президента України, який сказав, що в Україні немає проблем із свободою слова, немає цензури. Тут ця інформація перекреслює слова президента, і президент в цьому плані виглядає дуже недобре", - каже Володимир Притула.

Слід наголосити, що ані кримська влада, ані представники податкової адміністрації в автономії поки ніяк не прокоментували конфлікт навколо опозиційної телекомпанії.

Речник управління Державної податкової адміністрації в Криму Артур Мазін заявив в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, що найближчим часом податкова дасть пояснення: "Як тільки можна буде щось сказати з цього приводу, ми обов’язково розмістимо у ЗМІ нашу заяву".

 Поділитися