MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ваш надійний порадник – Приймальня УГСПЛ в Миколаєві

24.08.2010    джерело: maidan.org.ua

Приймальня УГСПЛ в Миколаєві розпочала повноцінну роботу у середині квітня цього року, на сьогоднішній день послугами скористалися 344 особи - розповіла керівник Приймальні Олена Кабашна

Завдяки акції з красномовною назвою «Вмій захищати свої права»,яка була організована Приймальнєю УГСПЛ в Миколаєві та ГО «ДАНА» в День Незалежності України, тисячі миколаївців та гостей обласного центру одержали пам’ятки – поради та правозахисні інформаційні матеріали.

Півсотні активісти працювали за принципом «з рук до рук» в різних районах міста. Громадяни не лише одержували Вісник «Громадянин» Приймальні і «поради правозахисників» від УГСПЛ в друкованому вигляді, але й охоче спілкувалися з активістами та задавали їм купу питань про розклад прийомів та місце знаходження юристів.

Наразі цікавилися, які саме послуги можна одержати в Приймальні, чи консультують з земельних питань та ЖКГ. Пенсіонери скаржилися на незрозумілі правила щодо нарахування пенсій та субсидій. Активісти занотовували питання та коло юридичних проблем, а громадяни одержували візитну картку Приймальні УГСПЛ та необхідну правозахисну інформацію.

-В Миколаєві дуже невеликі тиражі газет, та й місцеві телеканали переглядають небагато городян. Найкращий спосіб поширити інформацію про діяльність громадської приймальні саме такий. Нічого немає кращого за живе спілкування, - прокоментувала цей захід керівник Приймальні УГСПЛ в Миколаєві Олена Кабашна. – Громадяни просто не вірять, що юридичні послуги можуть надаватися безкоштовно. На сьогодні в Миколаєві працюють 2 приймальні у різних районах міста. Юриста повністю завантажені роботою. Приймальня УГСПЛ в Миколаєві розпочала повноцінну роботу у середині квітня цього року, на сьогоднішній день послугами скористалися 344 особи.

В Приймальні активно працюють волонтери, це студенти-юристи місцевих університетів. В рамках проекту вони проводять соціологічні дослідження під керівництвом кандидата наук Віри Почтаренко.

Волонтери не оминули правозахисну акцію в День Незалежності. Спілкування з громадянами показало потрібність знань юридичних азів та потребу в правовій пораді від правозахисників.

24.08.2010

 Поділитися