MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

’’ Міліція тисне на свідків у справі смерті студента ’’Захиститися від «захисників»Протести в Києві в зв’язку з загибеллю студента в міліціїПрокуратура порушила справу через загибель студента у райдвідділку міліціїУ Києві студент загинув у райвідділі міліції. Хлопцю проломили головуЗавершено расследование гибели Игоря ИндилоУ Львові після ночі в райвідділку міліції помер чоловікУкраїнська молодь показала міліції жовту картку!Врадіївський синдром: в Україні різко зросла кількість протестів проти свавілля міліціїРішення КС: запитання за намиЗрадаСмерть за мобілку: майстер-клас від правоохоронців і працівників СІЗОСмерті в міліції: що робити?Права людини в Україні 2009–2010. IX. Свобода мирних зібраньЗагроза для всіх і кожногоДо Дня прав людиниСуд відмовився повторно розслідувати загибель студента у райвідділі міліціїЗагибель студента в Шевченківському РВВС: Суд над міліціонерами розпочинаєтьсяУ Києві міліціонер до смерті побив затриманогоСмерть від падіння чи через катування в міліції?

Міліція хоче пояснити загибель Ігоря Індила дитячими травмами

26.08.2010    джерело: www.golosua.com
Схоже, слідчі вивчають прижиттєву медичну документацію на студента і, пославшись на дитячі травми, можуть визнати, що хлопець помер без будь-чиєї провини

Записи із медичної карти загиблого у міліцейському відділку Ігоря Індила можуть зіграти на користь версії правоохоронників.
Про це заявили власні джерела українського видання.
Із власних джерел у МВС стало відомо, що слідчі опитували докторів в декількох лікарнях Чернігівської області і забрали медичні карти Ігоря Індило. Там були записи, які в майбутньому можуть зіграти на користь міліцейської версії про ненасильницьку смерть студента. Керівництву столичної прокуратури вже доповіли, що загиблий хлопець неодноразово травмувався в дитинстві і батьки нібито ці факти від правоохоронців приховали.
Приміром, в медкарті сказано, що у 7 років Індило І. І. отримав закриту черепно-мозкову травму і лікувався в Борзнянській лікарні. Пізніше, під час навчання в першому класі, у зв’язку з отриманою травмою бували погіршення здоров’я, виявлялися ознаки епілепсії - характерні судоми. У чернігівській дитячій лікарні був поставлений діагноз — Епілепсія.
Також в медичних записах сказано, що 5 січня 1999 Ігор Індило була госпіталізована в стаціонар зі скаргами на неспокійний сон, розмови і неконтрольоване ходіння під час сну. Ще міліція розкопала, що 18 листопада 2008 Індило нібито брав участь в бійці в столичному Гідропарку і знову отримав травму голови. У студполіклініці поставили діагноз - закрита черепно-мозкова травма і струс головного мозку. Якщо узагальнити ці випадки, то результат повторної судмедекспертизи, який обіцяють оприлюднити у вересні, прогнозований. Напишуть, мовляв, студент мав травми голови і раніше - так що не дивно, що помер після падіння про дерев’яна підлога. І закриють справу.
«Дитячі травми у Ігоря зажили, наслідків не було, - сказала Людмила Індило. - Йому робили МРТ - ніяких пошкоджень черепа після падіння в дитячому віці не виявили. Я знаю, що слідчі хилять в цей бік, але буду відстоювати правду. У жовтні 2009 року Ігор проходив всіх лікарів для військкомату - його визнали здоровим і придатним до служби. Всі ці трюки з медичною картою робляться для того, щоб відвести слідство в бік. Я впевнена, що сина в ділянці били, а потім лікарі не врятували його. Так що винні і міліція, і медики», - зазначила вона.
Нагадаємо, Ігор Індило помер у ніч на 18 травня в Шевченківському РУВС. Днями генпрокурор Олександр Медведько і прокурор Києва Юрій Ударцов взяли батьків студента, пообіцяли заступництво і швидку розв’язку. Однак, як стало відомо, зараз експерти вивчають прижиттєву медичну документацію на студента і, пославшись на дитячі травми, можуть визнати, що хлопець помер без будь-чиєї провини.

 Поділитися