MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

УЄФА надіслала Кернесу черговий листНіна Карпачова: Харківська автодорога конфлікту – дорога в нікудиГлава ПАСЕ заявил, что спросит с харьковских властей за парк ГорькогоИтальянский правозащитник Микеле Курто посетил лагерь защитников паркаПрокуратура Харківської області не побачила порушень у побитті людей в парку ГорькогоТолько что в Парке Горького ковшом грейдера вскрыто очередное захоронениеЯ утверждаю, что строительство дороги в парке Горького незаконно, - Ю.КармазинМіністерство охорони навколишнього природного середовища взяло на контроль ситуацію в ХарковіДорога на кісткахНагородження винних і покарання безвинних?От 136 грн. до 10 суток за мирный протестЛагерь защитников Парка Горького обносят колючей проволокойМВС: Не виноватые мы! Они сами пришли!Amnesty International: У 2022 році у світі стратили 883 людини за рішенням судуAmnesty International’s 4 August statement. A response by the “Tribunal for Putin” initiativeDirector of Amnesty International in Ukraine resigns in protest calling controversial Amnesty press release 'a tool of Russian propaganda’ Заява Amnesty International – позиція ініціативи «Трибунал для Путіна»Russian prisoners offered big money and ‘amnesty’ to kill for Russia in Ukraine У рф 92 українським військовим висунули обвинувачення, що базується на дезінформації, – Amnesty InternationalAmnesty International: Напад на Маріупольський драмтеатр – воєнний злочин, вчинений російською армією

Вирубка дерев у Харкові: з такими методами Україні не наблизитися до ЄС – депутат Бундестагу

06.09.2010    джерело: www.dw-world.de
Харківських захисників дерев підтримують німецькі «зелені». Днями Харків відвідала депутат Бундестагу від «зелених» Віола фон Крамон. На її думку, ці події ще гукнуться Україні.

Харківських захисників дерев, що боролися за збереження парку, підтримують німецькі «зелені». Днями Харків відвідала депутат Бундестагу від «зелених» Віола фон Крамон. На її думку, ці події ще гукнуться Україні.

Депутат Бундестагу від Партії зелених Німеччини Віола фон Крамон відвідала Україну на прохання харківської екологічної групи «Печеніги» та «Зеленого фронту». Вона вислухала розповіді очевидців про знищення понад двох тисяч дерев замість заявлених п’ятсот, про порушення прав людей, затримку та побиття активістів, про визнання в’язнями совісті двох заарештованих міжнародною правозахисною організацією «Amnesty International», а також про сумнівне поводження з рештками німецьких солдатів та офіцерів, що були поховані у цьому парку під час війни.

Цивілізоване поводження?

В інтерв’ю «Deutsche Welle» Віола фон Крамон заявила, що німецькі «зелені» завжди дуже критично ставляться до знищення зелених зон, але у випадку Харкова ідеться взагалі про обурливе порушення прав та свобод громадян з боку місцевої влади: «Сьогодні вже запізно щось робити, дорога побудована. Залишається лише дуже критично поставити питання перед Україною, чи вважають посадовці те, як було збудовано цю дорогу, цивілізованою формою і чи слід очікувати схожих випадків у майбутньому? З такими методами Україні буде дуже важко наблизитися до членства в ЄС».

Віола фон Крамон підкреслила, що вона ще раз уважно проаналізує всі матеріали, пов’язані з вирубкою лісу, та підготує свої пропозиції до Бундестагу та Європарламенту. Харківським екологам вона пообіцяла всіляку підтримку від їхніх німецьких колег.

Олександра Індюхова

 Поділитися