MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Львові після ночі в райвідділку міліції помер чоловік

13.09.2010    джерело: tsn.ua

На тілі молодого чоловіка знайдено 51 слід від ударів. Синці навіть на п’ятах. Міліціонери кажуть: чоловік вдарився головою, коли впав.

У Львові після ночі в райвідділку міліції помер молодий чоловік – Михайло Стадник. Він 12 годин провів у райвідділку, а, вийшовши звідти, упав. Смерть, за версією міліції, настала внаслідок черепно-мозкової травми. Рідні переконані, що затриманого у райвідділку катували. І промовистий доказ цього - півсотні синців.

Після ночі в райвідділі затриманого за підозрою у крадіжці вели на допит. Дорогою він упав і помер. Василина Стадник, сестра загиблого, каже, що синці у брата були навіть на п’ятах. Наталія Стадник, мати Михайла, каже, що виглядав син так, "якби був в бетономішалці".

Олег Мицик – правозахисник – стверджує: "На тілі Стадника було виявлено 51 точка дотику, тобто синці і забої, в тому числі в такому екзотичному місці як п’ята, що є улюбленим місцем катування".

Судмедексперт засвідчив синці на тілі Стадника, однак припустив вони могли утворитись від надання медичної допомоги, зокрема від непрямого масажу серця та дефібрилятора. Але медсестра, яка була на виклику, каже, крім двох уколів загиблому більше нічого не робили.

Свою причетність до синців на тілі Стадника у міліції спростовують, кажуть чоловік сам травмувався, коли грабував підвали. "Даний громадянин був у нетверезому стані і в нього були синці на руках, були сліди від уколів на внутрішній поверхні ліктьового суглоба", - заявив Станіслав Броневицький - керівник Львівського міського управління міліції.

На руках у рідних Михайла Стадника відмова районної прокуратури у порушенні кримінальної справи щодо неправомірних дій міліції. Втім обласна прокуратура уже скасувала це рішення. Зараз призначено додаткове медично-судове дослідження з приводу встановлення механізмів утворення тілесних ушкоджень на тілі Стадника .

Мати загиблого каже, що згідна навіть на ексгумацію, лише, щоб вбивці були покарані.

Михайло Стадник не дожив рівно місяць до своїх 32 років. Без батька залишився 6-річний син.

 

 Поділитися