MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Відбувся пікет біля Управління СБУ в Харківській області

15.09.2010   
Акція була направлена проти незаконного затриманя працівниками СБУ історика Р.Забілого та проти засекречування суспільно важливої інформації з історії України.

Сьогодні, 15 вересня, в Харкові відбулась акція протесту проти затримання працівниками СБУ історика Руслана Забілого, директора Львівського музею «Тюрма на Лонцького».

Акція також направлена проти незаконного засекречування суспільно важливої інформації з історії України.

В пікеті біля Управління СБУ в Харківській області взяли участь представники Харківської правозахисної групи та інших громадських організацій.

Пікетувальники тримали в руках такі плакати: «Історія – для народу, а не для спецслужб!», «СБУ! Ваш обов'язок – національна безпека, а не переслідування істориків», «Свободу людини – свободу історії», «Маємо права знати!», «СБУ = НКВС?», «Приховування злочинів – злочин», «Світло – на темні справи», «Ні – свавільним затриманням!», «Ні – поліцейській державі!», «Забілий віз інформацію для нас – народу України».

Під час акції роздавалися інформаційні матеріали про Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» (Львів) та про неправомірні дії СБУ.

Організатор пікету - Харківська правозахисна група

 

Див. також У Харкові проходить акція проти затримання співробітниками СБУ історика Р. Забілого (ФОТО)

 Поділитися