MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Як ДАІ не забезпечує безпеки на дорогахВід МВС вимагають розслідувати чисельні факти порушень міліцією прав віруючих Київського ПатріархатуШтаб підприємців: влада перешкоджає планованій акції протестуНа конференції ОБСЄ Президента України розкритикували за обмеження свободи віруючихЄврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Переселенці зазначають зменшення дискримінаційних проявів до нихI. Право на життя, захист від катувань13. Право власності8. Свобода мирних зібраньПовернення додому. Василь Стус, Юрій Литвин, Олекса Тихий15. ПРАВО ГРОМАДЯН НА ВІЛЬНІ ВИБОРИ ТА УЧАСТЬ У РЕФЕРЕНДУМАХ14. ВРАЗЛИВІ ГРУПИ ЯК ОБ’ЄКТ ДИСКРИМІНАЦІЇ, РАСИЗМУ, КСЕНОФОБІЇ ТА ЗЛОЧИНІВ НА ҐРУНТІ НЕНАВИСТІ«Наявність правової держави не завадила б»Права людини в Україні 2011. X. СВОБОДА МИРНИХ ЗІБРАНЬЖурналістське розслідування без сенсації: «Презумпція невинуватості для міліції»Права людини в Україні 2009–2010. XI. Свобода пересування та вибору місця проживанняПрава людини в Україні 2009–2010. IX. Свобода мирних зібраньПротестна активність зростаєНевід’ємна складова конструктивних пропозиційВ Україні не карають за тортури та катування?

МВС заявило, що ДАІ не перешкоджало вірним Київського Патріархату

29.09.2010    джерело: www.irs.in.ua

МВС не знайшло порушень у діях працівників ДАІ під час паломництва віруючих Київського Патріархату до столиці на хресний хід

За результатами службової перевірки Міністерство внутрішніх справ України не виявило фактів перешкоджання працівниками Державтоінспекції групам віруючих (паломників) УПЦ Київського Патріархату під час релігійних заходів з нагоди відзначення Дня Хрещення Київської Русі.
Така відповідь надійшла за підписом Міністра Анатолія Могильова на депутатське звернення Володимира Марущенко (партія ХДС).
Народний депутат просив МВС ретельно перевірити факти скоординованих перешкод з боку співробітників ДАІ віруючим Київського Патріархату, які їхали 28 липня 2010 року до столиці з Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Вінницької, Дніпропетровської, Сумської, Харківської та Одеської областей.
У відповіді на депутатське звернення Міністр внутрішніх справ зазначив, що повідомлення окремих ЗМІ про зазначені факти не підтвердились. У додаток до цього депутату були надані копії листів-пояснень від ієрархів Київського Патріархату у Вінницькій, Рівненській та Тернопільській областей.
В коментарі для ІРС, народний депутат Володимир Марущенко висловив незадоволення такою відповіддю з боку МВС. “Очевидним є те, що службова перевірка наведених мною фактів проводилась неповно”, – вважає депутат.
Парламентар заявив: “Керівництво МВС не змогло пояснити причини зупинки трьох автобусів сумської делегації Київського Патріархату на виїзді із Києва. Також немає жодних пояснень стосовно перешкоджань паломникам з Львівської, Чернівецької, Дніпропетровської, Харківської та Одеської областей. Тому поки не можна говорити про наявність об’єктивної та повної службової перевірки”.
У зв’язку з цим Володимир Марущенко має намір ініціювати у Верховній Раді України депутатський запит до керівництва МВС з вимогою належного розслідування фактів, що вказують на зловживання з боку співробітників ДАІ.
Народний депутат вважає, що влада повинна забезпечити свободу віросповідання для представників усіх конфесій. Задля цього кожен факт порушення конституційних прав віруючих має бути належно розслідуваний, а не прихований вищестоящим керівництвом.

 Поділитися