MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Просто знимуть рейтингових кандидатів у мери?

01.10.2010    джерело: www.interfax.com.ua
У Комітеті виборців України вважають однією з серйозних загроз нинішньої виборчої кампанії з виборів до місцевих органів влади масове зняття найбільш рейтингових кандидатів у мери в ніч перед виборами

У Комітеті виборців України (КВУ) вважають однією з серйозних загроз нинішньої виборчої кампанії з виборів до місцевих органів влади масове зняття найбільш рейтингових кандидатів у мери в ніч перед виборами.

"Практично ця технологія зняття рейтингових кандидатів під надуманим приводом перед виборами, я думаю, дуже працюватиме. І ми в останній вечір отримуватимемо сигнали про те, що в нас кандидати - лідери виборів посиплються як груші", - сказав голова КВУ Олександр Черненко в інтерв’ю журналістам у середу в Києві.

"На жаль, це одна з найбільших небезпек, загроз цієї кампанії", - наголосив він.

О.Черненко припускає, що така схема працюватиме в деяких містах, зокрема в Черкасах, де нинішній мер Сергій Одарич має шанси зберегти свою посаду, але є небезпека зняття його з виборів.

У свою чергу, координатор проекту MESTNYE.com Павло Карайченцев зазначив, що аналогічна ситуація спостерігається в Житомирі, де нинішній мер може утримати свою посаду, але є загроза зняття її з виборів. "Віра Шелудченко, найімовірніше, втримає свою посаду, але є проблема, чи дійде вона до кінця виборчого марафону", - наголосив він.

П.Карайченцев також вважає, що шанси бути переобраними зберігають, зокрема, мери Львова, Чернівців, Білої Церкви.

 Поділитися