MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Апеляційний суд скасував своє рішення у справі «Бут проти Сніцарчук»

08.10.2010    джерело: www.telekritika.ua
Апеляційний суд міста Києва скасував своє рішення, яким залишив у силі рішення Подільського райсуду, відповідно до якого журналістка 5-го каналу Ольга Сніцарчук має сплатити депутату Юрію Буту 20 тисяч гривень за слово «відщепенець»

Апеляційний суд міста Києва скасував своє рішення, яким залишив у силі рішення суду першої інстанції у справі депутата Юрія Бута проти журналістки 5-го каналу Ольги Сніцарчук. Тепер 11 жовтня апеляційний суд знову розглядатиме цю справу. Про це ТК повідомила пані Сніцарчук.

Нагадаємо, відповідно до рішення Подільського районного суду Ольга Сніцарчук має  сплатити йому 20 тисяч гривень за те, що назвала його у своєму сюжеті «відщепенцем».

За її словами, Юрій Бут звернувся до апеляційного суду з проханням переглянути справу у зв’язку з нововиявленими обставинами. «За словами юристів, ці нововиявлені обставини полягають у тому, що я, на думку Бута, не спроможна заплатити 20 тисяч гривень. Наскільки я розумію, він хоче показову "порку": щоб мене покарали, перевиховали, але не на суму 20 тисяч гривень (я не знаю, про яку суму зараз ідеться і чи йдеться про суму взагалі). Для мене це неприпустимо, оскільки я вважаю, що застосувала оціночне судження, яке відображало факт. Тому я вважаю, що суд має скасувати рішення Подільського суду», - зазначила пані Сніцарчук.

Також вона розказала, що про це рішення апеляційного суду дізналась тільки сьогодні: «До того ж ані мене, як відповідача, ані 5 канал про це не повідомили. Це робиться для мене в дуже дивному авральному порядку. І повістки на понеділок я не отримувала».  За її словами, сьогодні у парламенті сам депутат Бут відмовився коментувати журналістам своє звернення до суду, зазначивши, що всі подробиці будуть відомі під час засідання.

 Поділитися