MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

В Украину приедет делегация Конгресса местных и региональных властей СЕУ Кам’янці-Подільському продовжуються громадські акції протесту проти арешту міського головиХто робить Кам’янець землею героївПросто знимуть рейтингових кандидатів у мери?За ширмою «цілком таємно»Українці й далі не вірять, що можуть вплинути на владу через вибориЧлени ЦВК просять президента повернути виборчий процес у демократичне руслоБільшість в керівних органах ТВК отримали партії владиУ Миколаєві розпочали роботу громадські спостерігачіКВУ вказує не непрозорість передвиборчої кампаніїКВУ перед виборами констатує серйозні проблеми, не вирішені закономУ ЦВК говорять, що нові правила виборів сумнівніПарадоксы нового закона о местных выборах«Фасадні» зміни виборчого законодавстваВР внесла зміни до закону про місцеві вибориКВУ: новий закон про місцеві вибори - злочин проти виборцяЕксперти не схильні чекати змін на політичній карті України після місцевих виборівFinancial Times: Американские организации подвергнут Януковича критикеЕксперти говорять про найгірший закон про місцеві вибориСкандал із скасуванням виборів в Ізмаїлі

Жоден міжнародний спостерігач в ЦВК не був зареєстрований – голова КВУ

11.10.2010    джерело: www.radiosvoboda.org

Голова Комітету виборців України Олександр Черненко в ефірі Радіо Свобода у суботу заявив, що «станом на вчора, жоден міжнародний спостерігач в ЦВК не був зареєстрований».
Міжнародні спостерігачі мали б спостерігати за перебігом місцевих виборів в Україні, як під час передвиборної кампанії, так і в день голосування 31 жовтня.
За його словами, місія ОБСЄ БДІПЛ, оскільки пізно отримала запрошення від МЗС України, вона не встигає організувати повноцінну місію, тому що запрошення було лише півтора тижні тому.
«Приїде два експерти від ОБСЄ, які десь тут будуть сидіти в Києві. Тобто швидше вони будуть як спостерігачі. Вони будуть зустрічатися з ЦВК, з політиками. Тобто місії повноцінної ОБСЄ не буде, відповідно – звіту не буде. Від ОБСЄ точно буде така оціночна місія», – заявив голова Комітету виборців України Олександр Черненко в ефірі Радіо Свобода.
За словами Олександра Черненка, загалом в Україні не буде більше півсотні міжнародних спостерігачів, які десь поїдуть, як правило в Одесу, в Донецьк, хтось ще кудись: «Тому на міжнародних спостерігачів годі надіятись на цих виборах».
На думку голови КВУ, «Ці вибори стануть багато в чому таким «лакмусовим папірцем» і тестом України на демократію... Насправді ніколи так закордонним державам не були цікаві місцеві вибори, як зараз в Україні. Тому що для них завжди цікавіші парламентські, президентські, а на місцеві вибори мало хто звертає увагу. Зараз ми бачимо великий інтерес і зацікавлення».
За словами Олександра Черненка, за підсумками і за оцінками місцевих виборів так само буде відповідно реакція як і окремих держав, так і міждержавних об’єднань.

 Поділитися