MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Прокуратура порушила кримінальну справу щодо побиття Дементія Білого, але журналістом його не визнаєНаука безкарностіУ Донецьку міліція побила журналіста Артема ФурманюкаПрокуратура порушила справу за фактом побиття херсонського правозахисникаЗаява з приводу побиття Голови Херсонського відділення КВУ Дементія БілогоУГСПЛ вимагає швидкого, незалежного розслідування побиття правозахисника Дементія БілогоЖурналіста й Голову Херсонської ОО КВУ Дементія Білого побила охорона херсонського мераСуд не побачив хуліганства в діях Дементія Білого, якого побила охорона мера ХерсонаАпеляційний суд теж не побачив хуліганства в діях журналіста, якого побили під час звіту мера Херсона270 днів повномасштабної російсько-української війни у Харківській області ‘Стій за свої переконання, навіть якщо здається, що стоїш один!’— дайджест російських протестівНобелівську премію миру отримали український “Центр громадянських свобод”, білоруський правозахисник та російський “Меморіал”Про підхід до обґрунтування кваліфікації геноциду, скоєного російськими військами після 24 лютого 2022 рокуБоротьба з “могилізацією” — дайджест російських протестів‘Не мовчи!’ — дайджест російських протестівУстанови виконання покарань під час війни«Лежав, промовляючи назви українських міст» – дайджест російських протестів‘Ти спілкуєшся із сусідами ввечері, а на ранок немає навіть їхніх тіл’, — маріуполька, що виїхала з міста у травні«Горіновська» стаття, «криваві» фонтани, весілля в чорному – дайджест російських протестівНеобхідна умова

МВС встановило, що на звіт херсонського мера не могли потрапити всі зацікавлені громадяни

29.10.2010    джерело: www.helsinki.org.ua

Міністерство внутрішніх справ України здійснило перевірку і встановило, що в Херсоні потрапити на звіт міського голови Сальдо не могли потрапити всі зацікавлені громадяни.

Зокрема, МВС України повідомило УГСПЛ про те, що вхід до театру, де проходив захід, здійснювався за запрошенням. Перепускний режим забезпечували працівники виконавчого комітету Херсонської міської ради.

Нагадаємо, що 14 вересня 2010 року, в Херсонському драмтеатрі проходив звіт міського голови Володимира Сальдо, який втретє збирається балотуватися на цю посаду від Партії Регіонів. Оголошення про звіт не було ні в ЗМІ, ні на сайті міськради. Ходили чутки, що деяким обраним роздають запрошення. Лідери громадських організацій запрошень не отримали.

За намагання зробити звіт міського голови доступним для громадян журналіст та правозахисник, активіст УГСПЛ був побитий.

Наразі за цим фактом порушена кримінальна справа, проте прокуратура відмовляється порушувати справу по ст. 171 Кримінального Кодексу України «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». 

 Поділитися