MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Експерти висловили занепокоєння погіршенням релігійної свободи в Україні

03.11.2010    джерело: www.irs.in.ua
Рада директорів Української Асоціації релігійної свободи висловила занепокоєння погіршенням міжконфесійних стосунків, причиною якої вважає особливе ставлення представників влади до однієї Церкви та фактичну дискримінацію усіх інших

Про це заявила Рада директорів Української Асоціації релігійної свободи (УАРС) під час засідання, яке відбулось 25 жовтня у приміщенні Інституту філософії НАН України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Учасники зустрічі провели аналіз стану релігійної свободи в Україні. В результаті Рада директорів УАРС висловила занепокоєння погіршенням міжконфесійних стосунків, причиною якої вважає особливе ставлення представників влади до однієї Церкви та фактичну дискримінацію усіх інших.

Експерти також відзначили, що підготовка нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» відбувається не достатньо публічно та без обговорення його положень у широкому колі зацікавлених осіб – представників Церков і релігійних організацій, експертів та віруючої громадськості.

 Поділитися