MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

МВС заявило, що ДАІ не перешкоджало вірним Київського ПатріархатуЯк ДАІ не забезпечує безпеки на дорогахВід МВС вимагають розслідувати чисельні факти порушень міліцією прав віруючих Київського ПатріархатуМіліція не пустила до Києва 140 автобусів з учасниками акції протесту?На Майдані відбулася сутичка між міліцією та підприємцями.Суд заборонив підприємцям мітингувати через Кирила?Підприємницький Майдан: учасники не розходяться, влада обіцяє поступкиМіліція порушила справу проти підприємців, які протестують на МайданіСпівробітники ДАІ не пропустили близько 20 автобусів з підприємцями-протестувальникамиПід Кіровоградом затримують автобуси з протестувальникамиМВС тисне на водіїв, щоб завести справу на Майдан«Майдан-2» не вдовольнили поступки владиСуд знову заборонив масові заходи у центрі КиєваВлада змушує депресивні галузі підтримати Податковий Кодекс - профспілкиПідприємницький Майдан: виклик владі чи урок для всього суспільства?Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 16 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 11.11.2019–15.11.2019Єврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 185 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 16.07.2018 – 20.07.2018Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 96 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 17.10.2016 – 21.10.2016

Штаб підприємців: влада перешкоджає планованій акції протесту

22.11.2010    джерело: www.radiosvoboda.org

Влада перешкоджає підприємцям, які виступають проти прийняття Податкового кодексу, дістатися до Києва на понеділкову акцію протесту, мовиться в повідомленні в неділю Центрального штабу порятунку українського підприємництва.

Штаб також заявляє, що до нього надходить інформація про те, що працівники про правоохоронних органів перешкоджають пересуванню автоколон із учасниками акції протесту до Києва, представники податкової служби і Управління боротьби з економічною злочинністю залякують адміністрації ринків і підприємців, а контрольні органи здійснюють часті рейди на ринках чи в торгових центрах, і про інші факти «системного тиску на підприємців».

Центральний штаб порятунку українського підприємництва також заявив, що з «вартих довіри джерел» має дані про заборону призначеної на понеділок акції протесту і про можливу «силову протидію» правоохоронців та київської МДА монтажеві сцени й апаратури для цієї акції.

Штаб заявив, що такі дії влади не залякають і не зупинять підприємців та не зможуть зірвати акції протесту, а до правоохоронців звернувся з закликом пам’ятати про присягу народові України і не виконувати «злочинних наказів».

Штаб також закликав владу припинити тиск на підприємців і дозволити їм здійснити конституційне право на протест у рамках, передбачених законодавством.
Інакше ж, попереджає Центральний штаб порятунку українського підприємництва, дії учасників протестів можуть вийти поза ці рамки і призвести до «непередбачуваних наслідків».

У штабі очікують, що в понеділок на акції протесту до Києва з’їдуться підприємці з усіх областей України і що їх мало б бути не менш як сто тисяч.
У неділю з інших джерел уже надходили повідомлення про те, що міліція перешкоджає транспортові з учасниками акції прибути до Києва і змушує водіїв такого транспорту відмовлятися від поїздки, а в Києві вже чинять перешкоди цілком легальному, за словами організаторів, монтажеві сцени і звукового обладнання до акції на майдані Незалежності.

Підприємці вимагають, щоб Президент Віктор Янукович наклав вето на нещодавно ухвалений у Верховній Раді Податковий кодекс, вважаючи, що цей документ знищить мале і середнє підприємництво.

http://radiosvoboda.org/archive/news/20101121/630/630.html?id=2226357

Оргкомітет страйку: міліції перешкоджає проїздові до Києва

Співробітники міліції перешкоджають прибуттю до Києва на завтрашню акцію протесту підприємців з різних регіонів України.  Про це УНІАН повідомив представник Організаційного комітету страйку підприємців України Олександр Данилюк.

Так, за його словами, в неділю о 17 годині у місті Первомайську Миколаївської області співробітниками міліції було затримано три мікроавтобуси, в яких перебувало 60 осіб. Після спілкування правоохоронців з водіями, ті відмовилися їхати далі. Наразі учасники завтрашньої акції намагаються знайти інших перевізників, щоб ті відвезли їх до Києва.

Подібна ситуація склалася в Житомирі. Там група підприємців, яка мала їхати до Києва на 5-ти автобусах, в останній момент залишилася без траспорту. Перевізники відмовилися везти їх на столицю.

http://unian.net/ukr/news/news-407459.html

 

 Поділитися