MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Міліція не пустила до Києва 140 автобусів з учасниками акції протесту?Штаб підприємців: влада перешкоджає планованій акції протестуМВС заявило, що ДАІ не перешкоджало вірним Київського ПатріархатуЯк ДАІ не забезпечує безпеки на дорогахВід МВС вимагають розслідувати чисельні факти порушень міліцією прав віруючих Київського ПатріархатуСуд заборонив підприємцям мітингувати через Кирила?Підприємницький Майдан: учасники не розходяться, влада обіцяє поступкиМіліція порушила справу проти підприємців, які протестують на МайданіСпівробітники ДАІ не пропустили близько 20 автобусів з підприємцями-протестувальникамиПід Кіровоградом затримують автобуси з протестувальникамиМВС тисне на водіїв, щоб завести справу на Майдан«Майдан-2» не вдовольнили поступки владиСуд знову заборонив масові заходи у центрі КиєваВлада змушує депресивні галузі підтримати Податковий Кодекс - профспілкиПідприємницький Майдан: виклик владі чи урок для всього суспільства?Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 16 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 11.11.2019–15.11.2019Єврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 185 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 16.07.2018 – 20.07.2018Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 96 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 17.10.2016 – 21.10.2016

На Майдані відбулася сутичка між міліцією та підприємцями.

22.11.2010    джерело: www.pravda.com.ua

Підприємці перекрили рух по Хрещатику. З боку будинку профспілок вибігли міліціонери.  "Працівники міліцїї виходять з профспілок і б’ють людей", - оголосив зі сцени активіст.

Підприємців, які стоять на кордонах попросили взятися за руки, щоб убезпечитись від провокацій.  Демонстранти почали скандувати "Міліція з народом", "Могильова у відставку".  Водночас активістів закликали повернутися на банкову, оскільки там залишилось лише 50 осіб.

"У нас прохання. Кожна область буде йти на Банкову на годину, потім повертатися назад. Там є народні депутати, але вони лише допомагають. Це мають бути учасники страйку, щоб міліція розуміла, що ми контролюємо Банкову і о 18 плануємо повернутися", - оголосили зі сцени.

Першою на Банкову відправили Волинську область.

http://pravda.com.ua/news/2010/11/22/5595554/

Протестувальників попередили про можливі кримінальні справи

Організатори акції протесту заявляють, що міліції дана вказівка порушувати кримінальні справи.  Про це в понеділок заявили організатори зі сцени на Майдані.  Також організатори закликали підприємців звільнити Інститутську вулицю з Хрещатика до Поштамта, щоб пропуcтити колону міліції.   Тих, хто відмовляється пропустити міліцію організатори попередили, що вважатимуть їх провокацією. "Нашого з вами колегу забирають в міліцію, звільність вулицю Інституцьку", - заявила організатор зі сцени.

Також організатори заявили з трибуни з  проханням про фінансову допомогу для підтримки акцій протесту.

***

Водночас в в ГУ МВС столиці цю інформацію заперечили, наголосивши, що єдине, що міліція зараз може робити, - це скласти адміністративний протокол за перекриття руху на Хрещатику та вул. Інститутській.  Однак цього поки що не робиться, передає УНІАН.  "Ні про які кримінальні справи мова не може іти і ніякої вказівки міліції ніхто не давав", - запевнили в столичній міліції.

http://pravda.com.ua/news/2010/11/22/5595874/

Див. також:

Підприємці на Майдані: Нас будуть боятися, хай влада тремтить! (фоторепортаж)

 

 Поділитися