MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Співробітники ДАІ не пропустили близько 20 автобусів з підприємцями-протестувальниками

25.11.2010    джерело: ua.korrespondent.net

Автобуси, які везли черкаських підприємців до Києва на мітинг проти Податкового кодексу, на виїзді з Черкас зупиняли інспектори ДАІ.  Про це повідомив голова правозахисної організації Актив Черкащини, підприємець Руслан Зоря.

За його словами, на виїзді з міста стояли два пости ДАІ, які зупиняли кожен автобус. Якщо ж не було документів на перевезення за встановленим маршрутом - автобус не випускали з міста. З Черкас на акцію протесту в Києві вирушили близько 30 автобусів, однак ДАІ пропустило лише близько десяти.

У той же час, начальник відділення профілактичної роботи управління ДАІ в Черкасах Ярослав Вороний повідомив, що звернень автоперевізників про отримання відповідних дозволів в підрозділах ДАІ області для здійснення нерегулярних пасажирських перевезень до Києва не зареєстровано.

За його словами, згідно з вимогами спільного наказу Мінтрансзв’язку та МВС України працівниками ДАІ області введено контроль за рухом автобусів у нічний час доби. Так, 21 і 22 листопада в нічний час доби на автошляхах Київ-Одеса, Бориспіль-Дніпропетровськ, Київ-Знам’янка співробітники ДАІ проводили зупинки нерейсового автобусів і затримували їх до 6.00 ранку з подальшим рухом за запланованими маршрутами.

Крім того, на виконання вимог ДАІ МВС України підрозділи ДАІ області запровадили посилений контроль за рухом автобусів в напрямку Черкаси-Київ, Черкаси-Умань, Черкаси-Харків та Черкаси-Дніпропетровськ. Проведення цих заходів дозволило оглянути 572 автобуси, з яких 66 не відповідали технічним вимогам. У 19-ти випадках несправності загрожували безпеці дорожнього руху, тому подальшу експлуатацію таких автобусів було заборонено.

Крім того, за даними працівника ДАІ, під час спостереження за дорожнім рухом виявлено 96 порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів та 4 нелегальних автоперевізника, які намагалися надавати послуги з перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів. Крім того, виявлено 10 фактів відсутності відміток медика і механіка в дорожніх листах, а також 3 факти експлуатації пасажирського транспорту без талона про проходження державного технічного огляду.

До Києва з 15 листопада з’їжджаються з усіх областей України незадоволені підприємці.

 Поділитися