MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Міліція порушила справу проти підприємців, які протестують на МайданіПідприємницький Майдан: учасники не розходяться, влада обіцяє поступкиСуд заборонив підприємцям мітингувати через Кирила?На Майдані відбулася сутичка між міліцією та підприємцями.Міліція не пустила до Києва 140 автобусів з учасниками акції протесту?Штаб підприємців: влада перешкоджає планованій акції протестуМВС заявило, що ДАІ не перешкоджало вірним Київського ПатріархатуЯк ДАІ не забезпечує безпеки на дорогахВід МВС вимагають розслідувати чисельні факти порушень міліцією прав віруючих Київського ПатріархатуПід Кіровоградом затримують автобуси з протестувальникамиМВС тисне на водіїв, щоб завести справу на Майдан«Майдан-2» не вдовольнили поступки владиСуд знову заборонив масові заходи у центрі КиєваВлада змушує депресивні галузі підтримати Податковий Кодекс - профспілкиПідприємницький Майдан: виклик владі чи урок для всього суспільства?Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 16 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 11.11.2019–15.11.2019Єврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 185 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 16.07.2018 – 20.07.2018Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 96 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 17.10.2016 – 21.10.2016

Співробітники ДАІ не пропустили близько 20 автобусів з підприємцями-протестувальниками

25.11.2010    джерело: ua.korrespondent.net

Автобуси, які везли черкаських підприємців до Києва на мітинг проти Податкового кодексу, на виїзді з Черкас зупиняли інспектори ДАІ.  Про це повідомив голова правозахисної організації Актив Черкащини, підприємець Руслан Зоря.

За його словами, на виїзді з міста стояли два пости ДАІ, які зупиняли кожен автобус. Якщо ж не було документів на перевезення за встановленим маршрутом - автобус не випускали з міста. З Черкас на акцію протесту в Києві вирушили близько 30 автобусів, однак ДАІ пропустило лише близько десяти.

У той же час, начальник відділення профілактичної роботи управління ДАІ в Черкасах Ярослав Вороний повідомив, що звернень автоперевізників про отримання відповідних дозволів в підрозділах ДАІ області для здійснення нерегулярних пасажирських перевезень до Києва не зареєстровано.

За його словами, згідно з вимогами спільного наказу Мінтрансзв’язку та МВС України працівниками ДАІ області введено контроль за рухом автобусів у нічний час доби. Так, 21 і 22 листопада в нічний час доби на автошляхах Київ-Одеса, Бориспіль-Дніпропетровськ, Київ-Знам’янка співробітники ДАІ проводили зупинки нерейсового автобусів і затримували їх до 6.00 ранку з подальшим рухом за запланованими маршрутами.

Крім того, на виконання вимог ДАІ МВС України підрозділи ДАІ області запровадили посилений контроль за рухом автобусів в напрямку Черкаси-Київ, Черкаси-Умань, Черкаси-Харків та Черкаси-Дніпропетровськ. Проведення цих заходів дозволило оглянути 572 автобуси, з яких 66 не відповідали технічним вимогам. У 19-ти випадках несправності загрожували безпеці дорожнього руху, тому подальшу експлуатацію таких автобусів було заборонено.

Крім того, за даними працівника ДАІ, під час спостереження за дорожнім рухом виявлено 96 порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів та 4 нелегальних автоперевізника, які намагалися надавати послуги з перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів. Крім того, виявлено 10 фактів відсутності відміток медика і механіка в дорожніх листах, а також 3 факти експлуатації пасажирського транспорту без талона про проходження державного технічного огляду.

До Києва з 15 листопада з’їжджаються з усіх областей України незадоволені підприємці.

 Поділитися