MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Янукович: сьогодні я наклав вето на Податковий кодексПід Кіровоградом затримують автобуси з протестувальникамиСпівробітники ДАІ не пропустили близько 20 автобусів з підприємцями-протестувальникамиМіліція порушила справу проти підприємців, які протестують на МайданіПідприємницький Майдан: учасники не розходяться, влада обіцяє поступкиСуд заборонив підприємцям мітингувати через Кирила?На Майдані відбулася сутичка між міліцією та підприємцями.Міліція не пустила до Києва 140 автобусів з учасниками акції протесту?Штаб підприємців: влада перешкоджає планованій акції протестуМВС заявило, що ДАІ не перешкоджало вірним Київського ПатріархатуЯк ДАІ не забезпечує безпеки на дорогахВід МВС вимагають розслідувати чисельні факти порушень міліцією прав віруючих Київського ПатріархатуНамети на Майдані знесли ’’за 20 хвилин’’Звернення проти демонтажу наметового містечка підприємців на МайданіЗа пошкодження гранітної плитки на Майдані міліція порушила справуМіліція збирає відео на учасників податкового МайдануКНМП закликає власників телеканалів не перетворювати журналістів на стукачівМіліція на Петрівці «взяла» двох учасників податкового МайдануАрештовані активісти МайдануЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 16 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 11.11.2019–15.11.2019

УАВПП закликає журналістів та редакторів включитися в розробку Податкового кодексу

01.12.2010    джерело: www.uapp.org
Українська асоціація видавців періодичної преси просить висвітлювати процес внесення змін і доповнень у проект Податкового кодексу, що має бути здійснений до 2 грудня, та широко обговорювати всі негативні та позитивні наслідки прийняття цього документу

Шановні колеги, журналісти та редактори! 

УАВПП звертається до Вас з проханням висвітлити на сторінках свої видань процес внесення змін та доповнень у Проект Податкового кодексу України, що має бути здійснений до 2 грудня та широко обговорювати всі негативні та позитивні наслідки прийняття цього документу.

Незважаючи на численні звернення УАВПП, на сьогодні всі зауваження галузі друкованих ЗМІ не були взяті до уваги і Проект Податкового Кодексу може бути прийнято без змін важливих для нормального функціонування друкованих ЗМІ.

Наразі у відкритих джерелах відсутня остання редакція документу і видавнича спільнота не може у повній мірі оцінити його зміст  для галузі. 

У випадку прийняття Проекту в редакції, що наразі розміщена на сайті Верховної Ради України видавці друкованих ЗМІ та журналісти опиняться у вкрай важких умовах:

Журналісти, фотографи, дизайнери, підприємці не зможуть продати свої твори та послуги видавцям, оскільки підприємствам заборонено відносити до витрат придбання товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи-підприємця, що сплачує єдиний податок.

Видавці не зможуть купувати авторські права (статті, фото тощо) в іноземних компаній та авторів, оскільки підприємствам заборонено відносити на витрати вартість роялті придбане у нерезидентів.

Роздрібні торгівці пресою змушені будуть встановлювати касові апарати що призведе до зростання ціни газет та зменшення можливостей пересічних  українців купувати пресу.

Фізичні особи-підприємці на єдиному податку не матимуть права продавати газети і журнали в мережі Інтернет.

Роздрібні торгівці пресою, фізичні особи-підприємці на єдиному податку, що за минулий рік мають оборот більше 300 тисяч гривень, змушені будуть перейти на загальну систему оподаткування та зареєструватися як платники ПДВ. Роздрібні торгівці пресою на єдиному податку переважно діють у невеликих містах та є малоприбутковими. Відповідно збільшення податкового навантаження призведе до їх закриття або здороження продукції. Таким чином найменш захищені верстви населення не зможуть купувати улюблені видання. 

Для того щоб громадяни мали можливість купувати пресу, а податки стимулювали розвиток галузі ми звертаємося до журналістів та редакторів з проханням висвітлювати на своїх сторінках позитивні та негативні сторони розроблюваного Проекту, аби допомагати розробникам внести в проект Податкового кодексу необхідні конструктивні зміни. 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 425-57-87 чи на електронну адресу [email protected]

Контактна особа – Олександр Дяченко, юрист УАВПП 

 Поділитися