MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

МВС погрожує журналістам судом за повідомлення про затримання і побиття мітингувальників

03.12.2010    джерело: ut.net.ua
МВС України просить представників ЗМІ «надавати перевірену інформацію і не поширювати чутки», інакше відомство «вимагатиме спростування такої дезінформації в судовому порядку».

У МВС стверджують, що не затримували протестувальників під час демонтажу наметового містечка на Майдані Незалежності. Правоохоронці також спростовують інформацію про побиття мітингувальників.

Про це Тижню повідомили в прес-службі МВС України.

«Сьогодні в деяких засобах масової інформації з‘явилося повідомлення про те, що працівники міліції «били людей дубинками по ногах» та затримали мітингувальників.  МВС України спростовує цю інформацію як таку, що не відповідає дійсності», - сказано в повідомленні.

У відомстві наголошують, що жоден з мітингувальників, які перебували в цей час на Майдані, працівниками столичної міліції не затримувався.

При цьому зазначається, що незастосування фізичної сили до мітингувальників підтверджують камери відеоспостереження, встановлені в центрі столиці.

«Міліціонери забезпечували охорону громадського порядку по периметру під час виконання працівниками виконавчої служби та комунальних підприємств КМДА судового рішення щодо демонтажу містечка для підготовки центру столиці до Нового року», -  наголосили в прес-службі.

МВС України просить представників ЗМІ «надавати перевірену інформацію і не поширювати чутки», інакше відомство «вимагатиме спростування такої дезінформації в судовому порядку».

Нагадаємо, у ніч з четверга на п’ятницю із застосуванням спецпідрозділів МВС було розібрано наметове містечко підприємців на Майдані.

Начальник центру громадських зв’язків ГУ МВС України в місті Києві Володимир Поліщук повідомив, що правоохоронці доправили лише 3 особи з Майдану до Шевченківського РУВС для перевірки документів, після чого їх відпустили.

Тиждень

03.12.10 11:43

 

 Поділитися