MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Суд не побачив хуліганства в діях Дементія Білого, якого побила охорона мера ХерсонаМВС встановило, що на звіт херсонського мера не могли потрапити всі зацікавлені громадяниПрокуратура порушила кримінальну справу щодо побиття Дементія Білого, але журналістом його не визнаєНаука безкарностіУ Донецьку міліція побила журналіста Артема ФурманюкаПрокуратура порушила справу за фактом побиття херсонського правозахисникаЗаява з приводу побиття Голови Херсонського відділення КВУ Дементія БілогоУГСПЛ вимагає швидкого, незалежного розслідування побиття правозахисника Дементія БілогоЖурналіста й Голову Херсонської ОО КВУ Дементія Білого побила охорона херсонського мера‘Стій за свої переконання, навіть якщо здається, що стоїш один!’— дайджест російських протестівНобелівську премію миру отримали український “Центр громадянських свобод”, білоруський правозахисник та російський “Меморіал”Про підхід до обґрунтування кваліфікації геноциду, скоєного російськими військами після 24 лютого 2022 рокуБоротьба з “могилізацією” — дайджест російських протестів‘Не мовчи!’ — дайджест російських протестівУстанови виконання покарань під час війни«Лежав, промовляючи назви українських міст» – дайджест російських протестів‘Ти спілкуєшся із сусідами ввечері, а на ранок немає навіть їхніх тіл’, — маріуполька, що виїхала з міста у травні«Горіновська» стаття, «криваві» фонтани, весілля в чорному – дайджест російських протестівНеобхідна умоваМешканка Маріуполя: ‘Я наливала собакам горілку, щоб у них не зупинилися серця’

Апеляційний суд теж не побачив хуліганства в діях журналіста, якого побили під час звіту мера Херсона

14.12.2010    джерело: ua.korrespondent.net

Апеляційний суд Херсонської області виправдав херсонського журналіста і правозахисника Дементія Білого, який став учасником бійки під час звіту мера Херсона.

Про це повідомив сам Білий. За його словами, суд відмовив у задоволенні апеляції на рішення Суворовського райсуду Херсона, який не знайшов ознак адмінпорушення в його діях під час громадського звіту міського голови Херсона Володимира Сальда 14 вересня.
"12 грудня отримав рішення Апеляційного суду Херсонської області. Суд поставив крапку в спробах зробити з мене хулігана, який "зривав" звіт Херсонського міського голови Володимира Сальда та "розпускав руки". Суд підтвердив, що в моїх діях не було складу адміністративного правопорушення. Скаргу пана Шевчука залишили без задоволення. Рішення остаточне і оскарженню не підлягає", - поінформував Білий.
Як повідомлялося, 14 вересня під час звіту мера Херсона Володимира Сальда перед громадськістю в обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулася бійка, в якій брали участь і постраждали голова обласного відділення Комітету виборців України Дементій Білий і приватний підприємець Віктор Шевчук.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Херсонського МВ УМВС для встановлення та документування обставин події. Від учасників і свідків взяли пояснення.

 Поділитися