MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Міліція збирає відео на учасників податкового МайдануЗа пошкодження гранітної плитки на Майдані міліція порушила справуЗвернення проти демонтажу наметового містечка підприємців на МайданіНамети на Майдані знесли ’’за 20 хвилин’’УАВПП закликає журналістів та редакторів включитися в розробку Податкового кодексуЯнукович: сьогодні я наклав вето на Податковий кодексПід Кіровоградом затримують автобуси з протестувальникамиСпівробітники ДАІ не пропустили близько 20 автобусів з підприємцями-протестувальникамиМіліція порушила справу проти підприємців, які протестують на МайданіПідприємницький Майдан: учасники не розходяться, влада обіцяє поступкиСуд заборонив підприємцям мітингувати через Кирила?На Майдані відбулася сутичка між міліцією та підприємцями.Міліція не пустила до Києва 140 автобусів з учасниками акції протесту?Штаб підприємців: влада перешкоджає планованій акції протестуМВС заявило, що ДАІ не перешкоджало вірним Київського ПатріархатуЯк ДАІ не забезпечує безпеки на дорогахВід МВС вимагають розслідувати чисельні факти порушень міліцією прав віруючих Київського ПатріархатуМіліція на Петрівці «взяла» двох учасників податкового МайдануАрештовані активісти МайдануЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 16 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 11.11.2019–15.11.2019

КНМП закликає власників телеканалів не перетворювати журналістів на стукачів

17.12.2010    джерело: media-profspilka.org

16 грудня 2010 року. Київська незалежна медіа-профспілка закликає власників телеканалів не перетворювати журналістів на стукачів і не надавати міліції відео протестних акцій на Майдані незалежності. Адже громадяни України вийшли на Майдан не з метою дестабілізації ситуації в країні, а на знак протесту проти порушення своїх прав. Податковий кодекс, проти якого протестували громадяни, був зроблений неякісно і порушував конституційні права громадян. Це визнав і Президент Віктор Янукович, наклавши вето на цей документ. 
Якщо керівники телеканалів прислухаються до вимог міліції, то вони не просто порушать журналістську етику, а стануть прислужниками репресивної машини.
Засоби масової інформації повідомили вчора і сьогодні, що київська міліція звертається до телеканалів з проханням надати відео з акцій на Майдані незалежності.

 Поділитися