MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Мінську відключили соціальні мережі та поштові сервіси

19.12.2010    джерело: www.telekritika.ua
Не працює Facebook, twitter, YouTube, Google-пошта. Відключено практично всі поштові сервіси та LiveJournal. Також призупинили роботу сайти деяких опозиційних кандидатів у президенти.

У Мінську відключені всі соціальні мережі, через які здійснювалася координація протестуючих проти фальсифікації виборів президента. Про це зі столиці Білорусі повідомляє кореспондент «Української правди».

За цією інформацією у Мінську не працює Facebook, twitter, YouTube, Google-пошта. Відключено практично всі поштові сервіси та LiveJournal. Також призупинили роботу  сайти деяких опозиційних кандидатів у президенти.

 «Єдиний провайдер "Белтелеком", який контролює весь потік інтернету в країні», - уточнив журналіст.

19 грудня в Білорусі проводяться вибори президента. Білоруські опозиціонери звернулися до українських ЗМІ з проханням висвітлювати протести, що плануються у Мінську, на центральній Октябрській площі.

 Поділитися