MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Редакцію білоруського видання «Хартія97» вивезли в КДБ

20.12.2010    джерело: www.telekritika.ua
20 грудня о п’ятій ранку до офісу опозиційного білоруського видання «Хартія97» увірвалися бійці спецназу і забрали всіх, хто перебував у редакції, зокрема, головного редактора Наталію Радіну і волонтерів

20 грудня о п’ятій ранку до офісу опозиційного білоруського видання «Хартія97» увірвалися бійці спецназу і забрали всіх, хто перебував у редакції, зокрема, головного редактора Наталію Радіну і волонтерів. Журналісти встигли повідомити про напад, після цього зв’язок з редакцією перервався. В останньому повідомленні, яке надіслала Радіна, зазначалося, що вони знаходяться в КДБ. Про це пише Newsru.com.

За інформацією сайту «Газета.ru», близько третьої ночі працівники міліції та КДБ прийшли до квартири, де живе Наталія Радіна, у цей час там знаходилася її мати. Один правоохоронець у формі та четверо працівників КДБ в штатському оглянули квартиру, спитали, де журналістка та пішли.

Увечері 19 грудня Наталія Радіна була жорстоко побита під час розгону демонстрації в центрі Мінська. Омонівці били її по голові ногами і щитами.

Наразі доля Наталії Радіної та інших працівників редакції невідома.

 Поділитися