MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Переслідування істориків: Звільнено з роботи дослідника Голодомору Геннадія ІванущенкаВлада почала тиснути на відомого історика, який вивчає Голодомор?Гриф «таємно» на справі Забілого - обмеження його права на захистАбсурд і реальністьЗвернення української наукової спільноти стосовно затримання Руслана ЗабілогоКатували електрострумом й називали це ‘дзвінком Путіну’‘Імовірність притягти до відповідальності Росію зросте після її поразки’. Інтерв’ю Євгена Захарова ‘Детектору медіа’Померти людиною (оновлено)Тисяча трагедій: правова допомога в умовах війни  ‘Це було за Сталіна, це відбувається за Путіна’ — розмова з Євгеном Захаровим про геноцид українського народуДо МЗС надійшло 24 звернення щодо українців, з якими зник зв’язок після землетрусу у Туреччині (оновлено)‘Ласкаво просимо до Російської імперії’: херсонський партизан розповів про тортури в облаштованій окупантами катівні Трибунал для Росії, падіння гвинтокрила, ворожі обстріли — підсумки тижняРосійська ракета вбила 46 людей — остання інформація про терористичну атаку РФ у Дніпрі (оновлено)‘Война на четырех лапах’ — персональная война Сергея Небоги‘War on four paws’ — personal battle of Serhii NebohaРосія продовжує вбивати мирних жителів: ворожі обстріли 9 січня забрали життя мешканців Харківщини, Херсона, Луганщини і Донеччини (оновлено)Тюрма за невиконання наказу. Обговорюємо посилення відповідальності солдатів із військовим юристомЗасуджені за катування: в Україні вперше винесли вирок за воєнні злочини, скоєні в окупованому Криму‘Війна на чотирьох лапах’ — особиста війна Сергія Небоги

Історик оскаржує звільнення з посади директора архіву

20.12.2010    джерело: human-rights.unian.net

Суд першої інстанції відмовив відомому історику Геннадію Іванущенку у задоволенні позову про поновлення на посаді директора Державного архіву Сумської області.

Про це повідомляє сайт сумського тижневика «Панорама».

Сам Г.Іванущенко повідомив, що вже звернувся із цього приводу до Харківського апеляційного адміністративного суду. Ще один позов з вимогою скасувати розпорядження ОДА про його звільнення на даний момент розглядається в Сумському окружному адміністративному суді.

«Я маю намір йти аж до Європейського суду з прав людини. Думаю, що чим далі від Сум знаходиться суд, тим об’єктивнішим буде його рішення. Позов і складався з таким розрахунком, щоб звернутися до Європейського суду з прав людини», - заявив Г. Іванущенко.

Як повідомляв УНІАН, 11 листопада директор Державного архіву Сумської області Г. Іванущенко заявив, що влада намагається його звільнити за дослідження Голодомору і визвольного руху в Сумській області.

У свою чергу, в Сумській облдержадміністрації заявили, що не чинять тиску на директора обласного Держархіву.

2 грудня після перевірки в архіві голова Сумської облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ своїм розпорядженням звільнив Г.Іванущенка.

 Поділитися