MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Д. Гройсмана обвинувачують у нарузі над державними символами і розповсюдженні порнографії

23.12.2010    джерело: www.telekritika.ua

21 грудня координатору Вінницької правозахисної групи Дмитру Гройсману висунуто офіційні обвинувачення. Про це він повідомив особисто у своєму ЖЖ.

Зокрема, пана Гройсмана звинувачують у скоєнні двох злочинів: вчиненні публічної наруги над державними символами України, а саме над державним гербом (ч. 1 ст. 338 ККУ), а також розповсюдженні зображень порнографічного характеру (ч. 1 ст. 301 ККУ) та розповсюдженні відеозображень порнографічного характеру повторно (ч. 3 ст. 301 ККУ).

Слідчий слідчого управління УМВС України у Вінницькій області старший лейтенант міліції Солдатов О.Б., розглянувши матеріали кримінальної справи, постановив притягнути Дмитра Гройсмана в якості обвинувачуваного по цій справі та пред’явити йому обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 338 та ч. 1, ч. 3 ст. 301.

Слідчий призначив допит Дмитру Гройсману на 9-ту годину 22 грудня, пише пан Гройсман.

Як повідомляла ТК, 15 жовтня в домі вінницького правозахисника Дмитра Гройсмана було здійснено обшук. Під час обшуку міліція вилучила дві листівки та одну плівку для подальшого вивчення на предмет порнографічності.

Вінницька правозахисна група звернулася до Ради Європи з проханням захистити її від переслідувань. Українська Гельсінська спілка вважає, що переслідування правозахисників в Україні стає дедалі поширенішим.

 Поділитися