MENU

Подібні статті

45 європейських правозахисних організацій закликали Україну зупинити переслідування та тиск на правозахисників, журналістів та дослідниківУкраїнська Гельсінська спілка з прав людини вимагає припинити переслідування правозахисниківЛист щодо спроби зняття омбудсмана з посади – всім, кого це стосуєтьсяПравозахисні та медійні організації закликають звільнити політв’язня Владислава Єсипенка – спільна заяваМасове побиття у 25-й колонії: поховане слідство?На Лукашенка подали заяву в ГаагуБілорусь – друга в Європі за кількістю в’язнів на 100 тисяч населенняЩе одна заручниця окупантів: на Ольгу Мазолевську чекають удомаБілорусь: Радіо Свобода визнана «екстремістським формуванням»6 грудня – головне за деньМарія Колесникова стала лауреаткою Премії МагнітськогоБоксерські рукавички, електричний лобзик і садові ножиці... у відділенні поліції Правозахисники закликають не ухвалювати новий закон про СБУ: загроза демократіїВлада і ЗМІ: «холодний душ» замість «теплої ванни»?Білорусь: Колесникову та Знака засудили до 11 та 10 років колоніїБілорусь: Колесниковій та Знаку загрожує 12 років позбавлення воліЩо далі?Лакмусовий папірець правозахисту. Як Україні не стати Білоруссю?Висновок щодо політичних мотивів кримінального переслідування та порушень прав людини у кримінальному провадженні Костянтина Жеваго Білорусь: «Ми не припинимо своєї правозахисної діяльності». Заява ПЦ «Весна»

Д. Гройсмана обвинувачують у нарузі над державними символами і розповсюдженні порнографії

23.12.2010 | www.telekritika.ua

21 грудня координатору Вінницької правозахисної групи Дмитру Гройсману висунуто офіційні обвинувачення. Про це він повідомив особисто у своєму ЖЖ.

Зокрема, пана Гройсмана звинувачують у скоєнні двох злочинів: вчиненні публічної наруги над державними символами України, а саме над державним гербом (ч. 1 ст. 338 ККУ), а також розповсюдженні зображень порнографічного характеру (ч. 1 ст. 301 ККУ) та розповсюдженні відеозображень порнографічного характеру повторно (ч. 3 ст. 301 ККУ).

Слідчий слідчого управління УМВС України у Вінницькій області старший лейтенант міліції Солдатов О.Б., розглянувши матеріали кримінальної справи, постановив притягнути Дмитра Гройсмана в якості обвинувачуваного по цій справі та пред’явити йому обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 338 та ч. 1, ч. 3 ст. 301.

Слідчий призначив допит Дмитру Гройсману на 9-ту годину 22 грудня, пише пан Гройсман.

Як повідомляла ТК, 15 жовтня в домі вінницького правозахисника Дмитра Гройсмана було здійснено обшук. Під час обшуку міліція вилучила дві листівки та одну плівку для подальшого вивчення на предмет порнографічності.

Вінницька правозахисна група звернулася до Ради Європи з проханням захистити її від переслідувань. Українська Гельсінська спілка вважає, що переслідування правозахисників в Україні стає дедалі поширенішим.

 Поділитися