MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Копають під Майдан?Політичні репресіїМирослав Маринович: Елемент політичних репресій єЗаява уряду США про розслідування щодо українських опозиційних політиківВ Україні нові арешти і нові кримінальні справиКарпачова: Україна є лідером щодо масового застосування арештівПравозахисники звинувачують владу в порушенні прав заарештованих екс-урядовцівФранція стурбована подіями в УкраїніОбвинувачення закидає Луценку інтерв’ю УНІАНу і «Дзеркалу тижня»Луценка затримали ’у справі отруєння Ющенка’Співробітники СБУ затримали Луценка біля його будинкуВ офісі соціал-демократичної партії іде обшукНові арешти в оточенні ТимошенкоПостраждалого у бійці Волинця викликали до прокуратури розповісти про блокування трибуниГПУ порушила кримінальну справу щодо Євгена Корнійчука.Вибіркові кримінальні переслідування є ознакою недемократичної влади

Ще проти одного учасника підприємницького Майдану порушили кримінальну справу

14.01.2011    джерело: maidan.org.ua
Романа Федчука звинувачують у навмисному псуванні гранітної плитки на столичному Майдані Незалежності.

13 січня учасника протестів підприємців проти Податкового кодексу Романа Федчука викликали до міліції, де вручили йому підписану 10 січня 2011 р. Постанову про порушення проти нього кримінальної справи № 10-24412 за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 194 Кримінального кодексу України (постанова підписана слідчим СУ ГУМВС України в м. Києві Сеперовичем Є. В.).

Нефахові міліціянти, які не лише ніколи не встановлювали наметів на Майдані, але й не володіють елементарною логікою, яка каже, що у гранітні плити кілки забиватиме лише божевільний, і що, якби такий знайшовся, то він пошкодив би не гранітну плитку, а самі кілки й не встановив би в результаті намети, звинуватили Р. Федчука в тому, що "в період з 22.11.2010 по 03.12.2010 Р. Федчук спільно з Ахтирським О. С., Мельниченком С. В., Мандичем С. В., Гаркавенком І. О., Заплаткіним О. В. та Грузиновим В. М., які діяли за попередньою змовою з невстановленими досудовим слідством особами, ... умисно забили в гранітне покриття площі металеві прути у кількості 132 штуки", чим спричинили "Шляхово-експлуатаційному управлінню по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них" Шевченківського району м. Києва матеріальний збиток у сумі 212292 грн. 00 коп.

На відміну від затриманих 25 грудня 2010 р., Роман Федчук справді був, хоч і далеко не головним, учасником акцій протесту проти Податкового кодексу, брав участь в акціях протесту разом з десятками тисяч інших людей, перебував у наметовому містечку. Однак наметів він не встановлював, жодного кілка не забивав і переважну більшість осіб, з якими діяв за версією слідства "за попередньою згодою" (Мандича, Гаркавенка, Заплаткіна, Грузинова) навіть на очі не бачив і не знав про їх існування до того, як прочитав в інтернеті про їх затримання.

Постанова про порушення кримінальної справи проти Р. Федчука свідчить про те, що бєспрєдєльна українська влада, яка пообіцяла, що репресій проти протестуючих щодо Податкового кодексу, визнаного самим Президентом В. Януковичем недолугим, не буде, насправді "не відповідає за базар" (для нечленів ПР - не дотримується свого слова) і просто взяла перепочинок на святкову п"янку зі співами "Мурки". Отже найближчим часом, очевидно, слід очікувати нових затримань людей, які всупереч будь-якій логіці вгачували металеві прути у тверді гранітні плити, і яким, всупереч законам фізики, це вдалось зі шкодою для плитки і без шкоди для кілків.

13-01-2011

 

 Поділитися