MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Передбачувані загрози захисту інформаційної безпекиМораль й інші засоби впливуСвобода інформації чи інформаційна безпека?Боротьба з тероризмом чи з плюралізмом?Планове правосуддяНауковий висновок щодо кваліфікації діяння, що інкримінується Реві Д.В.Разыскивается преступлениеІменем Першого національногоСкупка політичної зброїПавлов би плакавУстанови виконання покарань під час війниЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 63. Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.02.2021 ‒ 28.02.2021 Частина 4 Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 62. Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.02.2021 ‒ 28.02.2021 Частина 3 Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 61. Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.02.2021 ‒ 28.02.2021 Частина 2 Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 60. Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.02.2021 ‒ 28.02.2021 Частина 1 Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 58-59/ Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.01.2021 ‒ 31.01.2021 Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 57 Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.12.2020 ‒ 31.12.2020. Ч. ІІІ Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 56 Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.12.2020 ‒ 31.12.2020. Ч. ІІ Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 55 Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.12.2020 ‒ 31.12.2020. Ч. І Як законопроект про СБУ знищує приватну інформацію та надає доступ до всіх переписок та розмов?

Без порнухи – без проблем?

13.12.2011    джерело: www.pravda.com.ua
Галя Койнаш
Парламентом ухвалено Закон про якісь зміни до деяких законів. Жодного сексу, жодної ролі для чиновників від моралі. Президентським законопроектом №9494 лише розширено роль співпрацівників безпеки. Інформаційної.

Парламентом ухвалено Закон про якісь зміни до деяких законів.  Жодного сексу, жодної ролі для чиновників від моралі. 

Президентським законопроектом №9494 лише розширено роль співпрацівників безпеки.  Інформаційної. 

Про якусь державну фірму Касперського не йдеться. 

Створено «підрозділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки.  Він має захищати «законні інтереси  держави і прав громадян в інформаційній сфері від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб, протиправних посягань організацій, груп та осіб».

Жодних проблем не виникає при спробі розтлумачити «інформаційну безпеку»?   Питання не фривольне, адже захищатимуть саме її хоробрі спецслужбовці. 

Не забудемо, що ворог може повсюди ховатися. Як ми маємо розуміти «протиправні посягання  організацій, груп та осіб»? 

А може, краще, спитаємо, як розуміють це в СБУ? 

Відповідь, на жаль, на це питання напрошується.  Розумітимуть так, як скажуть згори.  Так діяли за радяньских часів, так робили й пізніше. 

А що, власне, змінилося?  Багато чого. Інші можливості для стеження, для блокування «підривної» чи «небезпечної» інформації.

Було би бажання. Як кому, але мені якось важко сумніватися щодо подібного бажання.  Як, зрештою, й щодо мотивів автора даного законопроекту. 

Після подій минулого тижня, а саме ганебного «суду» над Юлією Тимошенко в СІЗО з ініціативи СБУ, сумніватися в старанності співпрацівників теж не доводиться.  .В гонитві за показниками шукатимуть підривну діяльність, протиправні посягання там, де їм натякнуть шукати. 

На превеликий жаль, напевно, й знаходимуть. 

 Поділитися