MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Львові облили фарбою меморіал жертвам Голокосту (ДОПОВНЕНО)

23.03.2012    джерело: tsn.ua
В середу, 21 березня, у Львові був здійснений ганебний акт вандалізму. Невідомі облили синьою і червоною масляною фарбою меморіал Жертвам Голокосту у Львові, а також іменні плити. На стіні написали синьою фарбою з балончика напис, який принижує як євреїв, так і українців.

Меморіал розташований біля автобусної зупинки, а синю фарбу видно з вікон маршруток.

Фарбу було видно з вікон маршруток

В середу, 21 березня, у Львові був здійснений ганебний акт вандалізму. Невідомі облили синьою і червоною масляною фарбою меморіал Жертвам Голокосту у Львові, а також іменні плити. На стіні написали синьою фарбою з балончика напис, який принижує як євреїв, так і українців. Меморіал розташований неподалік від центру міста, йдеться у заяві Товариства єврейської культури ім. Шолом Алейхема.

Як зазначається у заяві, вражає байдужість людей, адже меморіал розташований біля автобусної зупинки, а синю фарбу видно з вікон маршруток, однак ніхто не звернувся в міліцію.

Приблизно о 15:00 члени Товариства єврейської культури ім. Шолом Алейхема виявили акти вандалізму і відразу зателефонували в міліцію.

Активісти товариства відмили плити від фарби

Після прибуття патрульної служби, експертів і оформлення всіх документів, молоді активісти культурного товариства відмили всі плити від фарби.

На превеликий жаль, дані дії вандалів можуть повторитися знову, адже пам’ятник не підсвічується вночі і належним чином не охороняється. Тому необхідно, як найшвидше вирішити питання охорони та протидії вандалізму.

Товариство єврейської культури ім. Шолом Алейхема має намір звернутися до мера міста Андрія Садового, міського управління МВС і прокуратури, щоб були прийняті відповідні заходи і покарані винні в акті вандалізму.

 

Доповнення. За фактом нищення меморіалу жертвам Голокосту у Львові ведеться попереднє слідство. Також вирішується питання про порушення кримінальної справи. Про це у коментарі Гал-інфо повідомили у відділі зв’язків з громадськістю МВС України у Львівській області. «Ведеться попереднє слідство. Винних поки не знайдено», – зазначили в міліції.
 
 Поділитися