MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

«Цигани з Волині дурили рівнянок»

20.06.2011    джерело: zik.ua
«Шахрайками виявилися особи циганської національності з Володимир-Волинського Волинської області»,– так сказали у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області. Подаємо інформацію без змін як приклад «мови ворожнечі» («Права людини»).

«Шахрайками виявилися особи циганської національності з Володимир-Волинського Волинської області», – так сказали у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області. Подаємо інформацію без змін як приклад «мови ворожнечі» («Права людини»).

Рівненські правоохоронці затримали групу шахраїв, які «знімали порчу» з мешканок Рівного.

Про це ЗІКу повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.

Перед тим правоохоронці зафіксували кілька фактів шахрайських дій, внаслідок яких молоді рівнянки позбулися грошей і цінних речей. Шахрайками виявилися особи циганської національності з Володимир-Волинського Волинської області.

Наразі порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, тобто за шахрайство. Підозрювані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

Працівники міліції просять усіх, хто постраждав від шахрайських дій, звертатися до них.

 Поділитися