MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

«Злочини на ґрунті ненависті в Україні. Квітень 2011 – квітень 2012» – м. Київ (ВІДЕО)

14.06.2012   
13 червня в Києві, в ІА УНІАН відбулася прес-конференція «Злочини на ґрунті ненависті в Україні. Квітень 2011 – квітень 2012». Про проблему розповідали Євген Захаров (ХПГ) і Максим Буткевич («Без кордонів»).

13 червня в Києві, в Інформаційнім агентстві УНІАН відбулася прес-конференція «Злочини на ґрунті ненависті в Україні. Квітень 2011 – квітень 2012».

В прес-конференції взяли участь співголова Харківської правозахисної Євген Захаров і Максим Буткевич (проєкт «Без кордонів»). Йшлося про причини й масштаби злочинів на ґрунті ненависті, про те, хто скоює такі злочини, чому мало застосовується ст. 161 Кримінального кодексу України (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, або пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками), про стан проблеми в різних регіонах країни тощо.

Презентоване видання ХПГ «Злочини на ґрунті ненависті в Україні. Квітень 2011 – квітень 2012 року».

Пропонуємо відео-звіт про прес-конференцію.

 Поділитися