MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Доступ до архівів, Лев Копелєв, історична правда – зустріч у Луганську (ВІДЕО)

11.07.2012   
4.07.2012 року в м. Луганську співголова ХПГ Євген Захаров розповів про роботу організації в напрямку збирання, опрацювання й збереження спогадів українських дисидентів, про доступ до архівів та про життєвий і творчій шлях Льва Копелєва.

4.07.2012 року в місті Луганську співголова ХПГ Євген Захаров розповів про роботу організації в, сказати б, «меморіяльскому» напрямку, збирання й опрацювання спогадів українських дисидентів. Також Є. Захаров розповів про видання ХПГ, зокрема, «Міжнародний біографічний словник дисидентів» – частину, що присвячена Україні, підготувала й надрукувала Харківська правозахисна група.

Також Є. Захаров презентував книжки Льва Копелєва (1912–1997) – германіста, правозахисника, письменника та розповів про його життєвий і творчий шлях.

Також Є. Захаров торкнувся питань доступу до архівів, зокрема, архівів СБУ. Йшлося також про те, чи мають українці право знати правду про своє минуле та чи можлива єдина історична правда – якими можуть бути відповіді на ці питання.

Пропонуємо до вашої уваги відео з Луганська.

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

 Поділитися