MENU

Вебінар «Як зробити свій блог популярним?»

18.11.2012

21-го листопада 2012 року, о 20.00, Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує блогерів, журналістів, громадських активістів та всіх зацікавлених, взяти участь у вебінарі курсу «Підвищення блогерської майстерності».

Тема вебінару «Як зробити свій блог популярним?».

Ведучий – Ярослав Федорак, автор блогу «Українська блогосфера» та головний редактор порталу management.com.ua.

«Створюючи блог, автори не завжди замислюються над тим, як залучити до нього відвідувачів і перетворити їх на постійних читачів. У доповіді «Перетворюємо блог на «магніт» для читачів» я покроково розкажу про процес залучення цільової аудиторії до Вашого блогу, починаючи з правильного вибору теми і, закінчуючи формуванням читацької лояльності», – зазначає Ярослав Федорак.

Організатори також надають учасникам можливість особисто зустрітися з доповідачем і під час вебінару задати йому усі цікаві для них питання. Для цього необхідно створити матеріал на тему: «Проблеми розвитку мого міста» (наприклад незаконна забудова, відсутність велодоріжок, знищення зелених зон та дитячих майданчиків, корупція у сфері землекористування тощо) та розмістити її на блог-платформі на сайті http://cityplan.in.ua/blogs не пізніше 20-го листопада 2012 року. Автори п’яти кращих публікацій зможуть поспілкуватися з ведучим вживу. Усі інші учасники вебінару матимуть можливість свої питання та побажання  задати в режимі он-лайн.

Тож, якщо Ви бажаєте вплинути на зміст вебінару! Не пізніше ніж за 2 дні до події, Ви можете надіслати своє запитання та отримати на нього відповідь безпосередньо у ході вебінару. Для цього необхідно скористатись формою зворотного зв’язку за посиланням - http://cityplan.in.ua/page/view/18.

Участь у вебінарах безкоштовна, та не потребує попередньої реєстрації.

Організатори для участі у вебінарі радять заздалегідь встановити необхідне програмне забезпечення:  Аdobe flash player, не нижче 11 версії.

Вебінари проводяться Східноукраїнським центром громадських ініціатив в рамках проекту «Блогери – рятівники міст», що здійснюється за підтримки Посольства США в Україні.

 

Довідка: Вебінар (від англ. web+seminar) - формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету. Для організації вебінару використовуються технології відео-конференції, інтернет-телефонії та інших.

 Поділитися