MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Чугуївська правозахисна група уклала з районною владою Меморандум про співпрацю

21.01.2013   
Георгій Кобзар
14 січня 2013 р. між «Центром правової підтримки та інформації» Чугуївської правозахисної групи, Чугуївською РДА та Чугуївською райрадою було підписано Меморандум про співпрацю в галузі надання правової інформації та консультацій мешканцям Чугуївського району Харківської області.

14 січня 2013 року між «Центром правової підтримки та інформації» Чугуївської правозахисної групи, Чугуївською районною державною адміністрацією та Чугуївською районною радою було підписано Меморандум про співпрацю в галузі надання правової інформації та консультацій мешканцям Чугуївського району Харківської області.

Означена угода була ініційована Чугуївською правозахисною групою, а районна влада підтримала ініціативу громадськості.

Сторони домовилися про співпрацю в наступних напрямках:
1. Сприяння створенню ефективного механізму надання інформації про адміністративні і муніципальні послуги та безкоштовну консультативну правову допомогу в Чугуївському районі.
2. Надання правової інформації жителям Чугуївського району.
3. Надання консультацій та роз’яснень з правових питань.
4. Проведення спільних прийомів громадян для надання безкоштовної консультативної правової допомоги.
5. Сприяння налагодженню правопросвітницької діяльності в Чугуївському районі.

Оцінюючи укладену угоду, голова ЧПГ Роман Лихачов зазначив: «Показово, що Меморандум був підписаний 14 січня – в «старий» Новий рік, тим самим, було покладено початок новій добрій справі. Впевнений, що спільними зусиллями районних органів влади, місцевого самоврядування та громадськості надання безкоштовних консультативних правових послуг населенню Чугуївського району можна буде підняти на якісно вищий рівень».

 Поділитися