MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Напали на працівника апарату медіа-профспілки (прес-релиз)

11.06.2013

11 червня 2013 року. У суботу 8 червня біля станції метро «Дарниця»  група осіб  здійснила  напад на журналіста, виконавчого секретаря Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки України Георгія Ермана.

П’ятеро нападників  вимагали від журналіста вигукувати на відеокамеру націоналістичні  гасла  та погрожували розправою  через те, що він нібито ображав у своїх статтях націоналістів. Частина нападників приховували своє обличчя під масками. Навіть після того,   як журналіст сказав нападникам, що опонує будь-яким людиноненависницьким ідеологіям і немає жодних українофобських поглядів,   йому в обличчя кинули яйцем.

Георгій Ерман –  аспірант, автор статей соціальної та міжнародної тематики для сайту LB.ua.

Голова Незалежної медіа-профспілки України Юрій Луканов заявляє, що профспілка буде захищати працівників свого апарату і членів організації всіма доступними методами. Він наголосив, що до НМПУ входять журналісти з різними, навіть протилежними поглядами, їх об’єднує прагнення захистити право кожного на висловлювання своїх поглядів. «Ми вживемо заходів для того, щоб порушники таких  принципів не могли загрожувати причетним до медіа-профспілки», - сказав голова НМПУ.

Прес-служба Медіа-профспілки

[email protected]

http://nmpu.org.ua

38-050-310-44-41

 Поділитися