• Рубрики / Право на свободу та особисту недоторканність
• Рубрики / Свобода вираження поглядів
• Рубрики / Доступ до інформації
• Рубрики / Правоохоронні органи
• Рубрики / Свобода вираження поглядів
• Рубрики / Доступ до інформації
• Рубрики / Правоохоронні органи
Жорстоке побиття журналіста у Луганську. Міліція каже: "сам віноват!"
30.07.2013
На Сергія Остапенка, журналіста телекомпанії «Ірта» напали біля під’їзду його будинку в Луганську. У нього зламана щелепа та інші травми.
Напад стався 29 липня 2013 року, о 4 годині ранку. За словами журналіста, він вийшов з дому, щоб купити води. Як заявляє Остапенко, нападники не взяли телефон і гаманець, які він мав при собі. Журналіст каже, що не має особистих ворогів, загроз з професійною діяльністю також не було, тому про мотиви нападників йому невідомо.
За версією луганські міліції журналіст був у стані алкогольного сп’яніння і виходив із дому за пивом. «29 липня 2013 року о 4 годині ранку він вийшов із дому, щоб купити пиво, і біля під’їзду будинку, де він проживає, двоє невідомих під час раптово виниклої сварки заподіяли йому тілесні ушкодження», – йдеться в повідомленні на сайті міліції Луганської області. Позаяк, кримінальне провадження відкрито, тривають слідчі.
Сергій Остапенко знаний своїми викривальними матеріалами про "художества" місцевої міліції.
За тиждень до побиття Сергія, 21 липня в Донецьку невідомі побили Олега Богданова, журналіста «Дорожнього контролю». Йому зламали ніс і щелепу.
Дуже схожий почерк. Чи не так?