MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Миколаєві засудили двох студентів, яких жорстоко катували у міліції

04.08.2013   
Степан Терновий
2 серпня 2013 року Центральний районний суд Миколаєва засудив Олексія Ложенка та Владислава Кабаненка до семи і чотирьох років ув’язнення за злочин, який вони не скоювали.
2 серпня 2013 року Центральний районний суд Миколаєва засудив Олексія Ложенка та Владислава Кабаненка до семи і чотирьох років ув’язнення за злочин, який вони не скоювали. Раніше ми повідомляли, що двох студентів, один з яких неповнолітній, три дні жорстоко катували у миколаївському Центральному районному відділенні міліції (сумнозвісне "Декабристів, 8"). Свої дії, як розповідають хлоці, міліціонери цинічно пояснювали на кшталт "ну якщо я ті епізоди на тебе не повішу, то премії не отримаю цього місяця, тому ти, юначе, "попал". Хлопців били по нирках, голові, шиї, одягали на голову целофановий пакет, погрожували застосувати електричний струм у разі, якщо вони не візьмуть на себе нерозкриті злочини. При цьому зупинитися "перевертнів у погонах" не змусив навіть той факт, що більшість злочинів, які вони намагалися "повісити" на хлопців, було скоєно в той час, коли затримані перебували в іншому населеному пункті – в рідному селі, що може підтвердити безліч свідків. Суд, як і міліціонери, не переймався встановленням істини. У ході судового засідання на покази хлопців не зважали. Головний "доказ" проти них – це свідчення потерпілої, яка спочатку нібито по одягу впізнала у хлопцях своїх нападників, а тепер же стверджує, що назавжди запам’ятала обличчя "нападників". Цікаво, що за свідченнями міліціонерів, при затриманні у хлопців виявили гроші та цінні речі на значну суму, але у суді з’ясувалося що насправді хлопці мали при собі всього 7 гривень 50 копійок на двох. Тепер у хлопців вся надія на апеляційний суд.
 Поділитися