MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Працівники міліції Торезу постануть перед судом за проведення несанкціонованого обшуку

16.08.2013   
Степан Терновий
Двом оперуповноваженим СБНОН ГУМВС України у Донецькій області загрожує до 5 років позбавлення волі

Прес-служба прокуратури Донецької області розповсюдила 15 серпня 2013 року з посиланням на  прокурора м.Тореза Ігоря ЛАЙЛА повідомлення про те, що «Прокуратурою Тореза до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно двох оперуповноважених СБНОН ГУМВС України у Донецькій області, які, перевіряючи інформацію про нібито торгівлю наркотичними засобами за встановленою адресою, проникли у помешкання жителя міста та провели там огляд і обшук. При цьому, правоохоронці не мали письмової згоди власника квартири, а також постанови суду на проведення обшуку або огляду». 

Таким чином, будучи службовими особами, підозрювані умисно порушили недоторканність житла, тобто вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 162 КК України (порушення недоторканності житла, вчинене службовою особою). Санкція статті передбачає покарання на строк до 5 років позбавлення волі.

За матеріалами офіційного веб-сайту прокуратури Донецької області

 Поділитися