MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Без вини винуваті: «Володимир Панасенко. Довічне позбавлення волі» (анонс)

13.09.2013   
17 вересня об 11:00 у приміщенні ІА ZIK (м. Львів, вул. Вороного, 3, 2 поверх) в рамках прес-конференції відбудеться прем’єра документального фільму, присвяченого кримінальній справі Володимира Панасенка.

17 вересня об 11:00 у приміщенні Інформаційного агентства ZIK за адресою: місто Львів, вул. Вороного,  3 (2 поверх) в рамках прес-конференції відбудеться прем’єра документального фільму – розслідування, дослідження кримінальної справи по обвинуваченню Володимира Панасенка, засудженого до довічного позбавлення волі.

Справа Панасенка не має аналогів в українській правовій системі.

Людина фактично без вини відбуває покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Скільки таких випадків в Україні? Чи є можливість в межах української правової системи використати інструменти, що здатні виправити судові помилки і врятувати долі людей?

На ці та інші питання шукатимуть відповіді:

Ярослав Кендзьор, депутат Верховної Ради шістьох скликань

Андрій Діденко, журналіст, координатор програм Харківської правозахисної групи

Олена Білозерська, журналіст

Наталя Крісман, адвокат

Координатор заходу – Андрій Діденко, 093 9852574

Телефон редакції ZIK: +38 (032) 247 84 19; 247 84 13

 Поділитися