MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Україна вийшла на перше місце в світі за смертністю. Медична реформа є причиною?

18.09.2013   
Олена Карась

"Медична реформа в Харкові: буде погано, але недовго?" – так вважають в Харківській правозахисній групі.

Під час прес конференції 18 вересня 2013 Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи поставив багато питань:

1. Які функції будуть виконувати 13 комунальних закладів охорони здоров’я, які створюються в м. Харкові згідно з Рішенням Харківської міської ради від 03.07.2013 р. № 1221/13?
2. Як буде відбуватись надання медичної допомоги хворим у новостворюваних лікарняних закладах?
3. Як новостворювані лікарняні заклади будуть співпрацювати з іншими, зокрема, спеціалізованими, лікарняними закладами?
4. Що буде з тими 13 лікарняними закладами (та їхніми працівниками), на базі яких створюються нові заклади?

Іще більше питань поставили учасники. Повне викладення обговорення ми оприлюднимо незабаром, а поки пропонуємо вам матеріали, які викликали цікавість журналістів та громадських діячів, присутніх на конференції – дивіться долучені файли.

На прес-конференцію був запрошений директор Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Юрій Володимирович Сороколат, але він не прийшов.

Мовою документів (doc-file)
 Поділитися