MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Чотиримісячного хлопчика лікарі у Харцизьку відмовляються вважати народженим. Бо пуповину йому не різали

25.10.2013   
Грицько Селюк
Дитина є, але її нема. Лікарі відмовляються видати довідку, без якої РАГС не може зареєструвати дитину.

Як повідомляє ТСН, у Харцизьку, що на Донеччині, батьки вже 4 місяці не можуть зареєструвати немовля.

Лікарі відмовляються видати довідку, без якої РАГС не може зареєструвати дитину. Народження хлопчика відбулось вдома – без медичної допомоги. Медики ж пояснюють, що засвідчити народження дитини не можуть. Бо за вагітністю не спостерігали і пологи не приймали.

"Лікар акушер-гінеколог письмово заявила, що вона не може підтвердити факту народження саме цією жінкою", - зазначив головний лікар Центрально-міської лікарні Харцизька Василь Гапон. Охоронці здоров’я наполягають: аби зареєструвати дитину, народжену не у пологовому будинку, породілля мала з’явитися на медкомісію. Однак цього не відбулося.

Світлана Пономаренко, мати хлопчика, вважає це психологічним тиском на неї. А зазіхання на її материнські права та вимоги медиків її просто принижують як жінку. Вона каже: "Я хотіла, щоб це було в тому просторі, так званому просторі любові, де відбувалося й зачаття. Тому що для нас це очікувана дитини, ми до неї готувалися та я хотіла, аби вона народилася в цій атмосфері, цій енергетиці"

Конфлікт між родиною і медиками зайшов у глухий кут. Аби нарешті зареєструвати 4-місячного Єлизара, сім’ї Пономаренків доведеться йти до суду. І через ДНК-експертизу підтвердити, що саме вони батьки цієї дитини.

* * *

Як видно з сюжету, харцизькі охоронці здоров’я матері і дитини не захотіли дослідити "якусь плаценту, що зберігалась у морозильнику".

 Поділитися