MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Прокуратура звинувачує працівників сумського психдиспансеру у вимаганні грошей

29.10.2013   
Грицько Селюк

Як повідомив УКРІНФОРМ, медпрацівників сумського психоневрологічного диспансеру звинувачують у вимаганні з громадян грошей.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"У ході перевірки роботи комунального закладу "Сумський обласний клінічний психоневрологічний диспансер" прокуратурою Сумщини виявлені факти незаконного стягнення медпрацівниками коштів за обстеження на комп'ютерному томографі. Зокрема, близько 10 опитаних громадян підтвердили даний факт, вказавши, що зазначена медична послуга коштувала їм 150 гривень. Такими діями співробітники закладу порушили, гарантоване Конституцією України право громадян на безоплатну медичну допомогу в державних та комунальних закладах охорони здоров'я", - зазначили у прокуратурі.

 Поділитися