MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Людміла Алєксєєва про "Русскій марш": "хочеться, як краще, а виходить, як завжди"

04.11.2013   
Богдан Міщанський

Як сповіщає "Інтерфакс", знана російська правозахисниця Людміла Алєєксєєва, голова Московської Гельсінської групи, не розуміє, чому націоналістичні марші проходять в День народної єдності.

"Мені сумно, що у нас є такі "Російські марші", але раз у людей є такі настрої, тож забороняти їм висловлювати свої почуття не можна, це право дається їм Конституцією Російської Федерації", - сказала правозахисниця.

"Ну, у нас так часто відбувається: хочеться, як краще, а виходить, як завжди. Свято це досить дивне, вигадане було дивно, і вийшло невдалим, тому що замість єднання в Росії проходять Російські марші", - розповіла Алексєєва.

За її словами, одна з причин того, що відбувається - потурання з боку держави.

Вона стверджує, що, незважаючи на те, що все, що відбувається їй не подобається, забороняти подібні ходи і мітинги не можна.

"Єдине, що можна і потрібно забороняти - це заклики до насильницьких дій, чи гасла, що розпалюють ворожнечу. Ці речі потрібно припиняти", - підкреслила Людміла Алексєєва.

 Поділитися