MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Лист до «Союзу Громадян України»

13.11.2013   
Тетяна Клинченко
"...Не будьте наївними вівцями, яких стадом тримають у брехні, неосвіченості, лукавій релігійній і політичній міфології..."

Спочатку слухала по радіо пряму трансляцію з Верховної Ради, засідання якої грубо закрили. Потім – отримала цього листа:

________________________________________________________________________

Євро- Гомо- Зоо-парк біля представництва Євросоюзу

14 листопада у Києві об 10-30 за адресою вул. Володимирська 101 (Представництво Євросоюзу) відбудеться театралізоване шоу-дійство проти підписання Договору про Асоціацію з ЄС. В рамках акції буде організовано мініатюрну виставу за участі тварин, яка символізуватиме як у нинішній Європі створюється споживацьке суспільство шляхом гомосексуалізації.

Організатор: «Союз Громадян України»

___________________________________________________________________

Шановне товариство,

якщо бути чесним з самим собою і з громадськістю, до якої апелюєте, то йдеться, звичайно, не про загрозу тотальної гомосексуалізації України, а про гроші і владні інтереси Газпрому. Саме Газпрому і великого кола найманої його обслуги в Росії і Україні (а не про інтереси нещасної безправної Росії). Їм дуже болить вихід України з деспотичної системи тотальної корупції і врадіївського безправ’я, входження в інший цивілізаційний простір, з іншими стандартами – як технологічними, так і громадянського життя.

Не знаю, чи організатори ваших акцій свідомі того, на що вас організують, чи наївно перебувають у міфах про дружбу і братерство політичного монстра кремлівських яструбів і сталінських соколів. У кожному разі - соромно за них.

Медведчук, Колєсніченко та інші ваші організатори послуговуються інтересами аж ніяк не борців за чесне і чисте подружнє і сексуальне життя. Зовсім не це їх хвилює. А вас - просто використовують у своїх політичних цілях, пробачте, але використовують саме як тварин, як несвідоме стадо. Використовують вашу ностальгію за хорошими радянськими мультиками, щоб вести вас на охорону фінансових інтересів Газпрому і його гебістських власників. Пожалійте своїх дітей, якщо вже власна доля когось із вас не хвилює.

Споживацьке аморальне життя - це не Євросоюз, а це життя корумпованої влади на руїнах тоталітарної антилюдської пошлої імперії зла. Як в Росії, так і в Україні. Їхні капитали, маєтки, лікарі, відпочинок, весь побут, всі споживацькі ідеали, нарешті, їхні діти - все це давно вже  в країнах Західної Європи, у тому числі і в ккраїнах Єросоюзу.

Не будьте наївними вівцями, яких стадом тримають у брехні, неосвіченості, лукавій релігійній і політичній міфології.

Не хочете гомосексуалізму - тримайтеся Бога, Христа, Його заповідей, - а не лукавих прислужників Кремля, що годуються навколо газової труби, і не їхньої лукавої обслуги з Русского міра, з його тисячолітньою традицією у візантійській "Симфонії" освячувати будь-який деспотизм державної влади. Сучасна корумпована державна гебістська кремлівська влада вже відкрито заявляє про своє правонаступництво сталінінізму і гулагів...

Що ж до тварин, яких вас закликають показувати біля представництва Євросоюзу, то читайте краще всесвітньовідомий роман Оруела  "Тваринна ферма" (рос. Оруэлл, "Скотный двор") - про цивілізацію "Митного союзу".  Дарма, що роман написаний ще у 1930-і роки, але виявився пророчим й донині. (До речі, його роман "1984" - також варто прочитати, навіть в інтернеті, якщо ще й досі хтось не прочитав).

Тварини з "Тваринної ферми" можуть багато про що вам нагадати з нашої спільної історії в імперії зла...

Звичайно, якщо захочете і зможете бути чесним з самим собою...

Це нелегко. Потребує знань, мудрості, чесності, руйнування стереотипів мешканців Тваринної ферми. Комусь від цих знань може стати соромно і дискомфортно за своє життя в облуді, у ненависті (і заздрості) до всього, що є за решітками Тваринної ферми.

Чи захочете?

З повагою
Тетяна Володимирівна Клинченко,
кандидат історичних наук
науковий працівник, викладач університету,
також, на громадських засадах, викладач Християнської етики

Потрапила у список вашої розсилки, бо одного разу наївно взяла участь у педагогічному зібранні під керівництвом Колєсніченко. Все, про що тут написала, знаю з власного досвіду спостереження і спілкування  з тими, хто під гаслами християнської моральності переслідує свої ганебні і лукаві цілі, будучи дуже далеким і від християнства, і від моральності.

 Поділитися