MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Харкові на майдан Свободи зганяють бюджетників (оновлено)

30.11.2013   
Збіговище, за леґендою, ініційоване трудовими колективами підприємств міста на підтримку політики президента та кабміну.

Як передає інтернет-видання «Ґлавное», партія регіонів проводить у Харкові мітинґ, що, за леґендою, «ініційований трудовими колективами підприємств міста на підтримку політики президента та Кабінету міністрів».

«Зранку (у п’ятницю, 29 листопада – ред.) була в районній дитячій поліклініці. Лікарі, медсестри, обслуговуючий персонал в люті й обуренні. Наскільки мені вдалося почути – завтра (у вихідний) вони повинні йти на мітинґ проти євроінтеграції, їх присутність перевірятимуть, тому «йти чи ні» – питання не стоїть, і всі підуть. Я не знаю, скільки триватиме цей „театр абсурду“», – ділиться користувачка соцмережі.

30.11.2013 10:35, «Ґлавноє»

Також вийти на майдан Свободи примушують вчителів. Це відомо з власного джерела, що повністю заслуговує на довіру (ПЛ).

В Харкові зігнаний владою мітинг – за Євроінтеграцію

Як передає сайт «Майдан», зараз на площі Свободи в Харкові проходить великий мітинг, на який в примусовому порядку зібрали бюджетників і працівників великих підприємств.

Як не дивно, мітинґ проходить під прапорами ЄС та України, і з трибуни всі висловлюються за євгроінтеграцію. І на підтримку Януковича. Прапори Партії регіонів (яка це все зібрала) – відсутні.

30.11.2013 11:53, «Майдан»

 Поділитися