MENU

Новий Євромайдан на Михайлівській площі в Києві (+фото)

30.11.2013

Люди збираються на Михайлівській площі. Як раніше повідомляли ЗМІ, кілька сотень активістів, які знайшли прихисток від «Беркуту» у Михайлівському монастирі після розгону Євромайдану, розпочали біля пам’ятника княгині Ользі мітинґ.

Як передає Тиждень.ua, нардеп А. Парубій написав на своїй сторінці у Facebоok: «Євромайдан. Михайлівська площа. Стоїмо! Ці звірі нас не зламають! Київ вставай !!!! Завтра мітинг о 12:00». Користувачі коментують: «Дискотека скінчилась. Банда не вірила у Майдан?! Завтра Янукович його отримає! Київ вставай!!! Україна Вставай!».

Стихійний мітинг триває. Як повідомив інтернет-виданню «Ґлавноє» нардеп А. Аваков, зараз на площі зібралося близько 10 тисяч чоловік і народ все прибуває. Люди скандують: «Україно, вставай! Київ, вставай!», «Кияни – на майдани!», «Революція!».

Як каже пан Аваков, на новому Євромайдані вже виступив один з лідерів «Батьківщини» О. Турчинов, який озвучив 10 пунктів з плану опозиції.

Зараз, як каже пан Авакова, трійка лідерів опозиції Яценюк, Кличко і Тягнибок проводять переговори з послом ЄС в Україні паном Яном Томбінським. Політик не виключає, що після закінчення зустрічі Томбінський разом з іншими послами Євросоюзу приєднається до мітинґувальників на Михайлівській площі.

Світлина: «Ґлавноє».

 Поділитися