MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Мітинґ у Харкові (+фото) (додано Резолюцію)

01.12.2013   
Просто зараз у Харкові біля пам’ятника Шевченкові проходить мітинґ – Харківський Євромайдан. Люди вимагають імпічменту президента й відставки уряду. Виступають громадські активісти, правозахисники, а також музичні гурти.

Просто зараз у Харкові біля пам’ятника Шевченкові проходить мітинґ – Харківський Євромайдан. Люди вимагають імпічменту президента й відставки уряду. Виступають громадські активісти, правозахисники, а також музичні гурти.

Після жорстокого розгону «Беркутом» мирного Євромайдану в Києві вчора питання асоціації з ЄС відійшло на другий план. Головне зараз, як кажуть учасники мітинґу – відставка уряду й президента, які геть себе дискредитували, допустивши кроваві події ранку 30 листопада.

А крім того – міліція ніколи б не пішла на такі дії, якби не отримала наказу зверху, – зазначають промовці.

До вашої уваги – фоторепортаж з акції.

Зараз (14:30) люди від пам’ятника Шевченкові йдуть на Майдан Свободи. За попередніми оцінками на мітинґ зібралося більше 1000 людей.

Резолюція #Євромайдан #Харків «Про внутрішньополітичну кризу в країні»

(сайт «Майдан», 01.12.2013 15:12)

Ми, громадяни України, які зібралися на Євромайдані-Харків,

Враховуючи споконвічну належність України до європейського простору,

Визнаючи незмінність українських устремлінь до єднання з європейськими націями,

Нагадуючи про підтримку євроінтеграційного курсу України більшістю її громадян, в тому числі переважною більшістю молоді,

Враховуючи також, що успішний економічний розвиток України можливий лише за умов запровадження економічних свобод, забезпечення прав людини і фундаментальних свобод – слова, інформації, зібрань, асоціацій, відновлення демократичного управління, а також забезпечення повноцінної інтеграції України у світову економіку.

Беручи до уваги, що непідписання Україною угоди про асоціацію з ЄС створює небезпечне підґрунтя для посилення авторитаризму, корупції та бідності людей в країні,

Беручи до уваги також незаконне, невмотивоване та непропорційне масове застосування сили проти учасників мирної акції на підтримку євроінтеграції 30 листопада 2013 р. в Києві.

Беручи до уваги також різку негативну реакцію з боку ЄС та США на порушення виконавчою владою України взятих на себе обов’язків щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС, а також щодо забезпечення конституційних прав громадян України,

Висловлюючи стурбованість щодо загострення внутрішньополітичного протистояння в Україні на цьому тлі та посилення загроз державному суверенітету, територіальній цілісності та конституційному ладу в Україні.

1. Вимагаємо відставки уряду, перевиборів Верховної Ради, імпічменту президента.

2. Закликаємо всі громадські та політичні сили України, Верховну Раду, уряд та Президента здійснити невідкладні дії щодо подолання внутрішньополітичної кризи виключно мирними засобами та на засадах цивілізованого діалогу.

3. Закликаємо далі всі громадські та політичні сили робити все належне для всебічного забезпечення національних інтересів України та відновлення нею євроінтеграційного процесу.

4. Звертаємося до НАТО з проханням попередити Росію щодо невтручання в Україну.

Проголосовано одноголосно на мітингу біля пам’ятника Шевченку 01 грудня 2013 р.

В координаційний комітет Харківського Євромайдану входять

Харківська правозахисна група
Інформаційний центр «Майдан Моніторинґ»
Партія «Демократичний Альянс»
Фонд розвитку місцевої демократії
Громадський рух «Ми Європейці»
Незалежна профспілка підприємців «Єдність»
ХОО «Молода Просвіта»
Український Клуб Слобідчини

(і багато інших ГО)

 Поділитися