MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Рівному на майдані побили євромайданівця

06.01.2014   
Юрій Нужний

У Рівному невідомі напали на одного з лідерів місцевого Євромайдану, члена Рівненської організації ВО «Майдан» Віталія Примака. Інцидент стався близько 05:40 5-го січня 2014 року біля наметового містечка протестувальників на майдані Незалежності.

Як повідомляють громадські активісти, В. Примак був на нічній варті на рівненському Майдані, коли до нього підійшли двоє здорованів, які воліли «поговорити про сенс протесту».

Відчувши загрозу, Віталій зателефонував на «102», що молодиків аж ніяк не злякало. І дійсно, міліції не було 15-20 хвилин. За цей час нападники встигли порадитись, знову підійти, та зі словами «це тобі за твою Європу» двічі вдарити Примака в голову, а потім повільно піти у ніч.

Віталій повторно зателефонував на «102». І лише згодом міліціянти з’явилися. Рівне, до речі – місто невеличке, до найближчого відділку міліції максимум 5 хвилин пішки.

Зараз Віталій знаходиться у нейрохірургічному відділенні 3-ї міської поліклініки. У нього підозра на струс мозку.

Після нападу Примак написав заяву до органів МВС про напад.

У рівненських євромайданівців є побоювання, що один з нападників – співробітник СБУ або МВС, адже його обличчя вже «примелькалося» на інших акціях.

Раніше повідомлялося про те, що «правоохоронці» приходили додому до активістів місцевого Євромайдану з рекомендацією не ходити на мітинги і протести.

 Поділитися